Šokujúca spoveď Jackieho Chana: FOTO Alkohol, prostitútky a násilie na synovi!

09.12.2018Herci a herečkyHongkonský herec a hviezda bojových umení Jackie Chan vydal v angličtine svoje memoáre, ktoré vyšli v čínštine v roku 2015. V knihe nazvanej Never Grow Up (Nikdy nedospieť) odhalil aj svoj boj s alkoholom, návštevy prostitútok a aj to, ako hodil syna cez celú miestnosť, napísal spravodajský server CNN.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Chan bol už úspešným čínskym hercom, keď mu v 90. rokoch vyniesli celosvetovú slávu filmy ako napríklad Križovatka smrti. V knihe uvádza, že po tom, čo si ho našla sláva, sa začal predvádzať. Raz napríklad vzal pol milióna dolárov v hotovosti a utratil ich v Hongkongu za hodinky pre svojich kaskadérov.

Bol som odporný opilec

„Vošiel som dnu a povedal: 'Ukážte mi desať najlepších hodiniek, čo máte. Tieto sú najdrahšie? S najväčším počtom diamantov? Fajn, vezmem si sedem ...',“ píše v autobiografii. Jeho znovu nadobudnutá sláva so sebou niesla i temnú stránku. „V jednom kuse som šoféroval opitý. Ráno som nabúral svoje porsche a večer som totálne zrušil mercedes. Celý deň som bol pod parou,“ uvádza v knihe.

Keď sa fotografi pokúšali urobiť snímky Chanovho nabúraného auta, herec im podľa svojich slov hrozil, že ich udrie za každú fotku, ktorú spravia. „Vážne som bol dosť odporný hlupák,“ píše v knihe Chan, ktorý bol v roku 2009 v Číne menovaný čestným vyslancom boja proti drogám.

Syna prehodil cez miestnosť

Hrozba násilia na verejnosti však nie je jediným šokujúcim odhalením v Chanovej knihe. Uvádza v nej okrem iného aj to, že keď mal jeho syn dva roky, hodil ho v záchvate hnevu cez celú miestnosť. „Zdvihol som ho jednou rukou a hodil s ním cez miestnosť, kde dopadol na pohovku. Keby narazil na jej operadlo alebo opierky, mohlo to byť dosť vážne vzhľadom k sile, akú som použil,“ opísal Chan. Dodal, že to okamžite oľutoval a prisahal, že už nikdy nič také neurobí. "Svoje sľuby beriem vážne, držím slovo. Už nikdy som s ním nehodil, ani som ho neudrel," napísal Chan.

Nie je to prvýkrát, čo sa Chanove rodinné problémy dostali na verejnosť. V roku 2014 bol jeho syn Jaycee odsúdený na šesť mesiacov väzenia za drogové trestné činy. V tej dobe si Chan sypal popol na hlavu, keď povedal, že svojho syna nenaučil poslušnosti. V autobiografii tiež opisuje začiatky kariéry, kedy robil kaskadéra a komparzistu a všetky peniaze, ktoré zarobil, utrácal za „pitie, hazard a dievčatá“.

Alkoho, hazard a dievčatá

„Pamätám si, ako som šiel prvýkrát do klubu. Hanbil som sa, ale správal som sa ako veľký chlap. Dievča, ktoré ma obslúžilo - ja som ju poznal ako 'číslo deväť' - bolo krásne a sladké,“ napísal Chan s tým, že ju navštevoval opakovane. „Každý večer sme sa ja a číslo deväť vtisli do jej ošumelej malej kóje, kde sme priamo nad sebou mali strop... občas som si všimol, že sa na nás niekto pokúša pozerať prasklinami vo dverách, a napriek tomu mi tá malá kója pripadala ako raj,“ opisuje Chan. 

O desaťročie neskôr v roku 1999, dlho potom, čo si vzal za manželku taiwanskú herečku Joan Lin, vyšlo najavo, že Chan počas romániku s hongkongskou herečkou a bývalou kráľovnou krásy Elaine Ng splodil dcéru Ettu. V knihe Chan líči, ako sa cítil previnilo a ako pri ňom Lin stála.

„Je to veľmi silná žena. V mnohých ohľadoch silnejšia ako ja,“ napísal. Jeho autobiografia vyšla len týždeň potom, čo Chanova dcéra Etta Ng zverejnila, že si vzala svoju priateľku, hviezdu Instagramu Andi Autumn. Tento rok v máji Etta Ng novinárom oznámila, že zostala bez domova a musela spať pod mostom kvôli svojim homofóbnym rodičom. Chan na tieto obvinenia nereagoval a jeho dcéra v autobiografii spomenutá nie je.

Zdroj: ČTK 

Foto: SITA/AP/Casey Curry/Invision

Tagy: Jackie Chan

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov