Hviezda Kameňáku s manželkou pracuje roky: Ponorková choroba? Ani náhodou! Karanténa im padla dobre

30.05.2020Herci a herečkyExistujú rozličné páry. Niektoré nemajú problém byť spolu takmer celý deň, iní zase potrebujú mať dostatok priestoru a času len pre seba. Do prvej skupiny partnerov patrí aj český prominentný pár Václav Vydra a Jana Boušková, ktorí spolu čas trávia roky nielen doma, ale aj v práci. Ak si však niekto myslel, že už majú zo seba "ponorku", opak je pravdou.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Spoločného času nie je nikdy dosť. Podľa tohto sa pravdepodobne riadia český herec Václav Vydra (64) a jeho manželka, tiež herečka, Jana Boušková (66). Obaja spoločne komentujú obľúbený český program "Prostřeno", ktorý má aj po 11 rokoch vysielania státisíce divákov. A ak by si veľa ľudí nevedelo predstaviť, že by všetko čas trávili so svojim partnerom, známy herec s manželkou tento problém nemá. V rozhovore pre český portál eXtra.cz prezradil, že "až vďaka karanténe si s manželkou užívali jeden druhého."

Ako pre český portál prezradil Vydra, počas karantény mali spolu voľné večery. "To sme dlho nezažili," priznal s tým, že vďaka neplánovanému voľnu mal množstvo voľného času a tak sa nemusel ponáhľať od svojej práce na statku, čím mal viac času na svoje kone. 

Český program Prostřeno komentuje s manželkou Janou už jedenásť rokov. Na otázku, či ich už niekedy prepadla v štúdiu tzv. Ponorková choroba, odpovedal jednoznačne: "Tak vzhľadom k tomu, že sme spolu 37 rokov vlastne denne, tak pár hodín týždenne v štúdiu počas 11 rokov je vlastne brnkačka," dodal.

V českých filmoch a seriáloch zanechali nezameniteľnú stopu

Herec Václav Vydra je známy predovšetkým vďaka filmom Kameňák a rovnomennému seriálu. Okrem toho si zahral v snímkach ako napríklad S čerty nejsou žerty (1984), Copak je to za vojáka (1987), Tankový prapor (1991), Černí baroni (1992), Z pekla štestí 1 a 2 (1999 a 2001), Peklo s princeznou (2009) alebo Čertoviny (2017).

Herečka Jana Boušková hrala v známych českých seriáloch Ordinace v ružové zahradě (2016-2017) či Policie Modrava (2017-2019). Vo filme sa objavila už v roku 1971 a to v Dívke na koštěti. V súčasnosti má na konte už desiatky filmov.

Zdroj: telkáč 

Autor: © Zoznam/mCul

Foto: Photo © Archiv TV Nova, Photo © TV Barrandov

Tagy: Václav Vydra Jana Boušková

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov