Je to oficiálne: Vieme, kto nahradí Johnnyho Deppa!

27.11.2020Herci a herečkyOdchod Johnnyho Deppa z Fantastických zverov rozpútal nielen všeobecné pobúrenie, ale aj dohady o tom, kto by ho mohol nahradiť. Teraz konečne vieme, kto stvárni Grindelwalda.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Len pár týždňov dozadu požiadalo štúdio Warner Bros. Johnnyho Deppa, aby kvôli súdnemu sporu s exmanželkou odišiel z populárnej série z čarodejníckeho prostredia Fantastické zvery. Johnny Depp teda z postavy Grindelwalda odstúpil, odniesol si však aspoň odškodné v plnej výške.

Keďže Grindelwald je jednou z hlavných postáv série Fantastické zvery, okamžite začali fanúšikovia špekulovať nad tým, kto by Deppa mohol nahradiť. Dnes už je rozhodnuté a zverejnila to aj spoločnosť Warner Bros.


Mohlo by vás zaujímať: Všetko sa mu rúca?! Johnny Depp končí vo Fantastických zveroch: STOPKA po neúspešnom súdnom spore


Oficiálne tak do čarodejníckeho sveta vstupuje herec Mads Mikkelsen. Hviezda zo seriálu Hannibal so spoločnosťou podpísala kontrakt a v tretej časti Fantastických zverov stvárni temného čarodejníka. Spoločnosť Warner Bros. túto správu oznámila fanúšikom tento týždeň prostredníctvom tlačovej správy. 

Dánsky herec Mads Mikkelsen začal svoju kariéru ako tanečník a až neskôr sa dostal k herectvu. Mohli ste ho vidieť vo filmoch Hon, Doctor Strange či Casino Royal. Výraznejšie ho preslávila seriálová postava Hannibala Lectera.

Výroba tretieho filmu v súčasnosti prebieha v štúdiu neďaleko Londýna. Aktuálny dátum premiéry Fantastických zverov je stanovený na 15. júl 2022.

Autor: © Zoznam/mb

Foto: SITA/Photo by Vianney Le Caer/Invision/AP, File, Photo © Warner Bros.

Tagy: Mads Mikkelsen Johnny Depp Fantastické zvery

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov