Z ihriska priamo do filmu: Zlatan Ibrahimovič sa popasuje s odvážnymi Galmi

Asterix a Obelix
10.04.2021Herci a herečkyNa novú výzvu pred filmovými kamerami sa môže tešiť švédska futbalová hviezda Zlatan Ibrahimovič. Tridsaťdeväťročný útočník AC Miláno bol obsadený do pripravovaného filmu Asterix a Obelix: Middle Kingdom, kde by mal predstavovať jednu z postáv pomenovanú ako Caius Antivirus. Potvrdil to nepriamo aj svojím oznámením na sociálnych sieťach.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

O svojom želaní objaviť sa na filmovom plátne hviezdny kanonier prehovoril už počas marcovej účasti na festivale v San Reme, kde si napríklad zaspieval duet s bolonským futbalovým trénerom a kamarátom Sinišom Mihajlovićom. Rovnako tak bol aj súčasťou humorných skečov s komikom Rosariom Fiorellom a televíznym moderátorom Amadeom.


Mohlo by vás zaujímať: Najznámejší filmoví Galovia - Asterix a Obelix. Čo o nich neviete?


Nový film o Asterixovi a Obelixovi režíruje Guillaume Canet a objaví sa v ňom aj hviezdy ako Marion Cotillard alebo Vincent Cassel. Rozpočet snímky by mal dosahovať 60 miliónov eur a na verejnosti sa plánuje predstaviť v roku 2022.

Rodák z Malmö sa tak pri svojom hereckom debute stane tretím slávnym športovcom, ktorý po Michaelovi Schumacherovi a Zinedinovi Zidanovi v tejto filmovej sérii vystúpi. Počas aktuálnej sezóny zatiaľ zaznamenal v AC Miláno 17 gólov a očakáva sa, že by v mal čoskoro uzavrieť s talianskym veľkoklubom aj novú zmluvu. Po návrate do švédskej reprezentácie sa tiež predstaví v lete na majstrovstvách Európy.

Zdroj: ČTK 

Foto: CNC, Instagram, SITA/AP

Tagy: Zlatan Ibrahimovič

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov