Pamätáte si SEXI ROSNIČKU Jadranku? Má už 55-rokov... FOTO TAKTO teraz vyzerá!

30.01.2023TelevíziaBRATISLAVA - Markízácke rosničky, ktoré kedysi divákov sprevádzali Počasím, boli svojho času naozaj "vychytené". Medzi tie najznámejšie ešte v roku 1996 patrila Jadranka Handlovská, ktorá nebola známa len ako moderátorka, no aj temperamentná speváčka...
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Jadranka svojich fanúšikov lákala na balkánske rytmy, spievať dokázala nielen v slovenčine, ale napríklad aj po srbsky či chorvátsky. Jej húževnatosť a vášeň na pódiu kedysi ľudia naozaj milovali, z obrazoviek sa však časom vytratila.

To ale neplatí o hudbe, ktorej sa venuje až dodnes. Aj napriek tomu, že Jadranka má dnes už 55-rokov, na pódiu je stále ako doma a divákov dokáže rozpohybovať a rozvášniť ako kedysi. Dôkazom sú aj fotografie a videá, ktoré aktívne pridáva na svoje sociálne siete. 

Práve vďaka týmto záberom, ktoré Jadranka pravidelne zverejňuje, majú ľudia možnosť vidieť, ako sa v priebehu rokov zmenila. A hoci je zrejmé, že už dávno nie je mladučká dvadsiatnička, podpísali sa na nej roky a jej postava sa zaoblila, z tmavovlásky stále srší kopa pozitívnej energie a je to šarmantná dáma. Pozrite sa, takto teraz vyzerá! 

Autor: © Zoznam/nia

Foto: TV Markíza

Tagy: Jadranka

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov