Soňa zo Survivor ako ju nepoznáte: FOTO NAHÉ PRSIA na pláži... Som MILF-ka!

31.01.2023TelevíziaDOMINIKÁNSKA REPUBLIKA - Soňa, ktorá aktuálne súťaží v šou Survivor, nie je na televíznych obrazovkách žiadnym nováčikom. 43-ročná fitnesska bola svojho času tvárou markizáckej relácie Najväčší víťaz, kde pod jej taktovkou chudli obézni ľudia, ktorí túžili po kvalitnejšom živote. Teraz však Soňu môžete spoznať aj z úplne inej stránky. Slobodnej mamičke odvaha rozhodne nechýba!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Soňa síce zatiaľ v šou Survivor vela kariet nezamiešala a pôsobí skôr nenápadným dojmom, to sa ale rozhodne nedá povedať o jej súkromnom živote. Na svojom Instagrame síce nemá až toľko sledovateľov, ako väčšina jej kolegov z tímu "hrdinovia", no rozhodne sa je na čo dívať. 

Nikoho neprekvapí, že ako športovkyňa svoje príspevky často venuje najmä cvičeniu, avšak čo-to už ukázala aj zo svojho súkromia. A tak jej fanúšikovia na sociálnej sieti môžu hodiť očkom napríklad aj po jej dokonalej postave v úsporných bikinách... Alebo aj bez nich. 

Na niekoľkých fotografiách totiž 43-ročná sexi mamička pózuje aj hore bez. A v niektorých príspevkoch dokonca samú seba označuje ako "MILF", čo je výraz, ktorý zrejme nikomu netreba vysvetľovať. Nuž ale... Veru, na túto mamičku by si zrejme naozaj robil zálusk takmer každý muž! 

Autor: © Zoznam/nia

Foto: TV Markíza

Tagy: Survivor Soňa Sedláčková

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov