MANŽELKA Bárdyho z Mamy na prenájom: Keď ho videla BOZKÁVAŤ INÚ... Ježiiiiš, mohla TOTO?

01.02.2023TelevíziaBRATISLAVA - Herecké povolanie je mimoriadne zaujímavé - človek môže byť každú chvíľu niekým iným. Do svojich postáv sa ale umelci musia aj patrične vžiť, no a sem tam sa vyskytne aj nejaká tá pikantnejšia scéna. Adam Bárdy je v podstate stále hereckým nováčikom, no aj tak ho Markíza obsadila do hlavnej úlohy v seriáli Mama na prenájom. A tam nedávno prišlo aj k prvej bozkávacej scéne s jeho kolegyňou Martinou Zábranskou...
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Adam je často označovaný ako nový slovenský sex-symbol. Avšak dámy a jeho fanúšičky, ktorým sa počas sledovania Mamy na prenájom zbiehajú slinky, si musia nechať zájsť chuť. Adam je totiž pyšným oteckom synčeka Alana. Toho mu ešte v roku 2021 na svet priviedla jeho manželka Bibiana, ktorú si vzal za ženu v tom istom roku - krátko pred samotným pôrodom. 

Bárdyho pôvabná polovička sa teraz síce venuje materským povinnostiam, inak ju však živí modeling. A človek by si povedal, že mladá mamička je taká krásna, že nemá žiadny dôvod na žiarlivosť. Lenže keď videla prvú bozkávaciu scénu svojho manžela Adama s jeho kolegyňou Martinou Zábranskou, predsa len si neodpustila malý žart. 

Na svojom Instagrame zverejnila video, kde sa najprv díva na spomínanú scénku zo seriálu, no a potom... To musíte vidieť! 

Autor: © Zoznam/nia

Foto: TV Markíza

Tagy: Mama na prenájom Martina Zábranská

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov