Návšteva Geissenovcov na Slovensku už v telke: Preboha, to je TRAPAS!

03.02.2023ZaujímavostiBRATISLAVA - Hádam niet Slováka, ktorému by unikla minuloročná návšteva Geissenovcov na Slovensku. Cieľom bolo zvýšiť povedomie o našej krajine a pomôcť cestovnému ruchu. Nakrútený materiál by sa mal už čoskoro dostať na televízne obrazovky. Avšak...
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

...tvorcovia sa nevyhli trapasu!

Reality šou zo života pracháčov Geissenovcov sa v našich končinách teší veľkej popularite. Sledovať ju môžete každý pracovný deň o 15:35 na obrazovkách TV Joj. 

Spomínanú šou v Nemecku vysiela stanica RTL 2. Ako informuje portál mediaboom.sk, televízia už v týchto dňoch začala s propagáciou nových epizód. Odvysielaný bude aj materiál, ktorý bol natočený práve počas ich návštevy na Slovensku. Prvé epizódy z potuliek po našej krajine sú na pláne v dvoch častiach za sebou v pondelok 13. februára. 

Pri opise toho, čo diváci v spomínaných epizódach uvidia, si ale RTL pomýlila Slovensko so Slovinskom. „Minister hospodárstva Slovinska, ktorý spoznal Geissenovcov na Expo v Dubaji, ich pozval na návštevu. Súkromným lietadlom prileteli do Bratislavy, kde na nich čakalo množstvo fanúšikov,” znie v anotácii. Slovinsko spomína televízia aj pri propagácii ďalšej epizódy. 

Geissenovci strávili na Slovensku zhruba týždeň a navštívili viacero zaujímavých a krásnych miest v našej krajine. Nechajme sa prekvapiť, či táto propagácia nášmu cestovnému ruchu pomôže...

Autor: © Zoznam/zuz

Foto: Ján Zemiar

Tagy: Geissenovci

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj