Megan Fox nedovolí synom sledovať televíziu

Megan Fox
11.07.2014Telkáč magazínAmerická herečka Megan Fox nedovolí svojim dvom synom Bodhimu Ransomovi a Noahovi Shannonovi sledovať televíziu. Dvadsaťosemročná rodáčka z Oak Ridge v Tennessee to uviedla v rozhovore pre americký mesačník Parents.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

 "Dovolím im pozerať filmy, nedovolím im ale sledovať televíziu. Pri filmoch viem, že majú začiatok, stred a koniec. Majú jasný príbeh. Myslím si, že je to iné, ako keď dieťa posadíte pred televízor, pretože ten ide bez prestávky," uviedla herečka, ktorá si tiež myslí že televízia poskytuje ľuďom príliš veľa podnetov, ktoré potom nedokážu spracovať. Okrem toho jej prekážajú aj reklamy. Opačný názor má však na filmy, ktoré jej pripomínajú detstvo. "Pamätám sa, ako som s otcom alebo mamou chodila na filmy do kina. To sú chvíle, ktoré sú pre mňa výnimočné," dodala Fox. Ako ďalej povedala, uvedomuje si, že televíziu nemôže synom zakazovať donekonečna, podľa vlastných slov sa však bude o to snažiť čo najdlhšie.


   Megan Fox sa preslávila stvárnením Mikaely Banes v snímke Transformers (2007). Túto rolu si zopakovala aj v pokračovaní Transformers: Pomsta porazených (2009). Okrem toho sa predstavila napríklad v snímkach Spoveď kráľovnej strednej školy (2004), Ako sa zbaviť priateľov a zostať úplne sám (2008), Pozor, hryzie! (2009), Jonah Hex (2010), Plánované rodičovstvo (2011), Diktátor (2012) či This Is 40 (2012). Spolu s Dominicom Monaghanom si v roku 2010 zahrala v klipe Love The Way You Lie od Rihanny a Eminema. Fox zdobila titulky časopisov ako Maxim, FHM, GQ, Esquire či Elle. Diváci a diváčky ju najbližšie uvidia v akčnom fantasy Ninja korytnačky, ktoré by sa malo do slovenských kín dostať 21. augusta. Jej manželom je od roku 2010 herec a rapper Brian Austin Green, ktorý sa dostal do povedomia verejnosti najmä vďaka úlohe Davida Silvera v populárnom seriáli Beverly Hills 90210 (1990 - 2000).
 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj