Roztomilá nemotorná panda Po už nebude sama: Zverejnili prvé oficiálne zábery

Kung Fu Panda
12.06.2015Filmové novinkySpoločnosti DreamWorks Animation a 20th Century Fox zverejnili prvé zábery z animovanej snímky Kung Fu Panda 3, ktorú by mali do amerických kín uviesť koncom januára 2016. Na jednom z troch obrázkov vidieť hlavného hrdinu, pandu menom Po, ako sa v jazere blázni spolu s príslušníkmi svojho druhu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Ďalší záber zobrazuje Poa, ako sa drží za plecia so svojím otcom Lim a na poslednom vidieť tancujúcu pandu ženského pohlavia. Zverejnené zábery naznačujú, že Po sa stretne s rodinou, o ktorej si myslel, že je mŕtva. Je tiež možné, že nájde lásku svojho života. Tou by mohla byť spomínaná tanečnica menom Mei Mei. Režisérkou animáku je rodená Juhokórejčanka Jennifer Yuh. O scenár sa postarali Jonathan Aibel a Glenn Berger.

Prvý film o nemotornej pande Po, ktorá sa stala Dračím bojovníkom, mal premiéru na MFF v Cannes v roku 2008. Jednotlivé postavy nahovorili Jack Black, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, Jackie Chan, Seth Rogen či Lucy Liu, ktorí postavičkám prepožičajú hlasy aj v Kung Fu Pande 3. Snímka Kung Fu Panda (2008) si v kategórii animovaných filmov vyslúžila nomináciu na Oscara a nominovali ju aj na Zlatý glóbus. V roku 2011 sa do kín dostalo pokračovanie, ktoré tiež nominovali na Oscara. Okrem toho o pande Po vznikli aj seriál Kung Fu Panda (2011) a krátke filmy Kung-fu panda: Tajomstvá Zúrivej päťky (2008) či Kung-fu panda oslavuje sviatky (2010).

Zdroj: SITA  lu 

Foto: telkac.sk

Tagy: Kung Fu Panda 3

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov