Strašidlám vstup zakázaný: Aha, v čom na nich vybehnú krotiteľky duchov

Krotitelia duchov
05.07.2015Filmové novinkyAk sa tešíte na pokračovanie legendárnej duchárskej série Krotitelia duchov, zbystrite pozornosť. Režisér Paul Feig totiž zverejnil prvé obrázky oblekov, v ktorých sa hlavné hrdinky vrhnú do boja proti nepriateľom zo záhrobia!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Režisér taktiež ešte dávnejšie prezradil, že pripravovaný nový film o Krotiteľoch duchov bude strašidelnejší. "Chcem, aby náš film bol desivejší ako originál. So scenáristkou Katie Dipold sa na to sústredíme. Nechceme sa mierniť," povedal pre filmový magazín Empire 52-ročný rodák z Mount Clemens v Michigane.


Mohlo by vás zaujať: Potvrdené: Charizmatický svalnáč bude pomáhať krotiteľkám duchov


Filmár taktiež vysvetlil, prečo novú snímku plánuje nakrútiť ako reboot a nie ako pokračovanie titulov z 80. rokov. "Máme pocit, že vo svete, ktorý spoznal duchov a potom ich videl vo veľkej miere skrotených, sa môžu duchovia stať nudnými," povedal Feig. "Je zábava predstaviť duchov svetu, ktorý ich ešte nestretol," dodal. 

Hlavné postavy v reboote Krotiteľov duchov stvárnia Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Leslie Jones a Kate McKinnon. Nakrúcanie sa má začať toto leto v New Yorku, pričom premiéra filmu je naplánovaná na 22. júla 2016.


Mohlo by vás zaujať: Zverejnili mená nových Krotiteľov duchov: Tentoraz ich budú krotiť ženy


Pôvodnú snímku Krotitelia duchov (1984) nakrútil rodák z Komárna Ivan Reitman, ktorý sa postaral aj o réžiu pokračovania z roku 1989. V oboch filmoch sa predstavili Bill Murray, Dan Aykroyd, Harold Ramis, Sigourney Weaver, Rick Moranis či Ernie Hudson. Spomínaný Ramis vlani vo februári zomrel. 

Zdroj: SITA  telkac.sk 

Foto: deviantart.com, Twitter

Tagy: Krotitelia duchov

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov