Spoločný film Angeliny Jolie a Brada Pitta: Kríza vo vzťahu!

Angelina Jolie
07.08.2015Filmové novinkyAmerická spoločnosť Universal Pictures zverejnila trailer filmu By the Sea v réžii Angeliny Jolie. V novinke je možné okrem 40-ročnej rodáčky z Los Angeles vidieť aj jej manžela Brada Pitta, ktorý stvárňuje spisovateľa Rolanda. Dvojica sa vo filme predstaví ako manželský pár, ktorý prežíva krízu vo vzťahu a navzájom si ubližuje.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Príbeh snímky sa odohráva v 70. rokoch minulého storočia vo Francúzsku. O scenár sa postarala Jolie. Okrem spomínanej dvojice sa v romantickej dráme objavia napríklad aj Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup, Sarah Naudi či Richard Bohringer. Päťdesiatjedenročný Pitt sa spolu s manželkou podieľal aj na produkcii titulu, ktorý by sa mal dostať do amerických kín 13. novembra. Pár si naposledy spolu zahral v akčnej komédii Pán a pani Smithovci (2005). 

Ako režisérka sa Jolie podpísala aj pod dokument A Place in Time (2007) či snímky V krajine krvi a medu (2011) a Nezlomný (2014). S Pittom sa zosobášili vlani. Spoločne vychovávajú šesť detí. 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Brad Pitt Angelina Jolie

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov