Drsní chlapci z Bad Boys sa dočkajú pokračovania: Tešiť sa môžete hneď dvakrát!

09.08.2015Filmové novinkySpoločnosť Sony Pictures uviedla na trh dátumy šestnástich filmov, ktoré sa dočkajú svojej premiéry v priebehu rokov 2016 až 2019. Medzi nimi je aj populárna komédia Bad Boys, a to hneď dvakrát. Diváci sa dočkajú tretieho aj štvrtého dielu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V hlavných úlohách sa pravdepodobne opäť predstavia Will Smith a Martin Lawrence ako drsní detektívi Mike Lowery a Marcus Burnett. Svoje účinkovanie v plánovaných pokračovaniach ďalší herci zatiaľ nepotvrdili. 

Sony Pictures určite plánujú angažovať Willa Smitha do tretieho dielu V týchto dňoch však natáča v Toronte film Suicide Squad a či ponuku príjme je zatiaľ otázne. Smith totiž potvrdil učinkovanie vo filme Collateral Beauty, v ktorom má nahradiť Hugha Jackmana.

Médiá v júni avizovali, že tretí diel Bad Boys bude mať na starosti Joe Carnahan, ktorý prepíše pôvodný scenár od Davida Guggenheima. Kto napíše scenár a ujme sa režisérskej pozície štvrtého dielu zatiaľ nie je známe. Začiatok natáčania tretieho pokračovania je naplánovaný na prelom rokov 2015 a 2016. 

Spoločnosť zatiaľ nezverejnila žiadne detaily o filme, takže nie je známe, či to bude poslednýkrát, kedy uvidíme túto nezabudnuteľnú dvojicu hercov na plátne spoločne. Premiéry pokračovaní sú naplánované na 17. februára 2017 a 3. júla 2019. 

Zdroj: telkac.sk  movieweb.com 

Foto: internet, Video: Youtube

Tagy: Will Smith Martin Lawrence Bad Boys

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov