Kapitánske trio v nových Pirátoch: Barbossa, Sparrow... a obrovské prekvapenie!

Johnny Depp na D23 Expo
16.08.2015Filmové novinkyFanúšikov pirátskej série sklamalo, keď sa v najnovšom pokračovaní s podtitulom V neznámych vodách neobjavili hviezdy predošlých dielov – Orlandom Bloom alias Will Turner a jeho očarujúca polovička Elizabeth Swann v podaní Keiry Knightley. Napriek tomu musíme uznať, že ich vlastný príbeh bol riadne ukončený v časti Na konci sveta; síce nie klasickým „happy-endom“, no stále romanticky. V Pirátoch, ktorí by sa do kín mali doplaviť 7. júla 2017, by sa však opäť mala objaviť jedna z dvojice bývalých hlavných postáv.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Na konferencii Disney 23, ktorú organizuje oficiálny fan-klub produktov Walta Disneyho, sa divákom predstavili nielen tvorcovia Pirátov Karibiku, ale aj hlavná hviezda Johnny Depp, prezlečený za charizmatického kapitána Jacka Sparrowa. Nepochybne veľké prekvapenie, no zúčastnení mali v rukáve ešte jedno veľké eso. Už dlho vieme, že okrem Deppa si zrezprízuje rolu aj Geoffrey Rush, teda zákerný, ale sympatický Hector Barbossa, no okrem neho sa môžeme tešiť ešte na jedného kapitána.

Trojicu uzatvára práve Will Turner (Orlando Bloom), ktorý sa v už spomínanej tretej časti stal veliteľom Bludného Holanďana. Skvelé správy, nie? Will bol síce vždy zaujímavý, no nemôžeme sa dočkať, až si ho naplno vychutnáme práve ako kapitána lode duchov, ktorá preváža duše stratené na mori na druhý breh.

Ako sme už uviedli, Piráti Karibiku s podtitulom Dead Man Tell No Tales rozvíria hladinu strieborného plátna 7. júla 2017.

Zdroj: telkac.sk 

Foto: Disney

Tagy: Disney Orlando Bloom Piráti Karibiku Johnny Depp D23

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov