Beyonce vypustila do sveta prvý teaser na 50 odtieňov sivej

Christian Grey
21.07.2014Filmové novinkyBRATISLAVA - Hoci oficiálny trailer na dlho očakávaný film podľa románu E. L. James majú zverejniť až vo štvrtok, Beyonce na svojom Instagram účte ukázala 15 sekundový teaser.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Beyonce prekvapila svojich fanúšikov, keď cez víkend zverejnila na svojom Instagram účte krátke video, ktoré promuje očakávaný film 50 Shades of Grey (50 odtieňov sivej). 

Teaser toho zatiaľ veľa neukáže. Môžme zhliadnuť prvý pohľad na Christiana Greya ( ktorého si zahrá Jamie Dornan, bývalý model pre Calvin Klein) a kúsok horúcej posteľovej scény. 

Príbeh románu Fifty Shades of Grey: Päťdesiat odtieňov sivej sa sústredí na vzťah nevinnej študentky Anastázie Steelovej a multimilionára Christiana Greya. Kniha zaujala a podnietila sexuálne fantázie miliónov žien, a tak si vyslúžila aj záujem o filmové spracovanie. Autorka E. L. James pôvodne písala príbeh ako anonymná fanúšička upírskej ságy Twilight a postupne ho zverejňovala na fanúšikovských stránkach pod názvom Master of Universe. Hlavné postavy sa volali rovnako ako tie z Twilightu - Edward Cullen a Bella Swan. James svoje dielo neskôr prepracovala, rozšírila, premenovala a rozdelila na tri časti. Román obsahuje explicitné erotické scény s BDSM praktikami, s ktorými Anastázia súhlasí, aby mohla byť Christianovou partnerkou. Knihy vyvolali búrlivú diskusiu plnú protichodných názorov, no medzi ženami sú mimoriadne populárne. Všetky tri časti vyšli aj v slovenskom preklade

Oficiálneho traileru sa pravdepodobne dočkáme vo štvrtok, film by mal mať premieru 13. februára 2015

Zdroj: Instagram @Beyonce 

Foto: Fifty Shades of Grey Facebook

Tagy: Fifty Shades of Grey

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov