Vin Diesel skončiť nemieni: Fanúšikom dal odvážny sľub

Vin Diesel
29.09.2015Filmové novinkyAmerický herec Vin Diesel sľúbil fanúšikom a fanúšičkám ďalšie filmy z akčnej série Rýchlo a zbesilo. Štyridsaťosemročný rodák z Kalifornie tak urobil prostredníctvom sociálnej siete Facebook, kde tiež napísal, že spolu s producentom Nealom H. Moritzom a zástupcami Universal Studios hľadajú vhodných režisérov.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Štúdiá Universal sú ako rodina. Sľúbil som im, že do konca tejto ságy pripravím ešte poslednú trilógiu,“ uviedol herec, ktorý sa na ostatných štyroch snímkach z rokov 2009, 2011, 2013 a 2015 podieľal aj ako spoluproducent.

Štyridsaťosemročný predstaviteľ Dominica Toretta nedávno prezradil názov ôsmeho filmu, ktorý dostal meno Furious 8 a do amerických kín by sa mal dostať 14. apríla 2017. V snímke sa okrem Diesela predstavia aj Jason Statham či Dwayne Johnson. Kto sa postará o réžiu, nie je známe.

Zatiaľ posledný film s názvom Rýchlo a zbesilo 7 začali premietať v slovenských kinách tento rok v apríli. V akčnom trileri si zahrali spomínaní Diesel a Statham, ale aj Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Elsa Pataky, Tyrese Gibson, Christopher "Ludacris" Bridges, Lucas Black, Kurt Russell a Paul Walker, ktorý tragicky zahynul v novembri 2013. Práve jeho nečakaná smrť skomplikovala nakrúcanie filmu. Produkcia napokon pokračovala od apríla 2014 s upraveným scenárom, keďže Walker, predstaviteľ jednej z hlavných postáv, pred smrťou stihol nakrútiť len približne polovicu potrebných záberov. Chýbajúce scény dorábali s dvojníkom a tiež s bratmi zosnulého herca, Calebom a Codym.

Vin Diesel sa dostal do povedomia verejnosti koncom 90. rokov minulého storočia. Zahral si aj v snímkach ako Zachráňte vojaka Ryana (1998), Čiernočierna tma (2000), xXx (2002), Kokaínový kartel (2003), Riddick: Kronika temna (2004), Cumlikátor (2005), Dokážte mi vinu (2006), Babylon A.D. (2008) alebo Riddick (2013). V snímke Strážcovia Galaxie (2014) nahovoril Groota. Od augusta 2013 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

Zdroj: SITA  lu 

Tagy: Rýchlo a zbesilo Vin Diesel

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov