Patríte k fanúšikom Transformers? Môžete sa tešiť na ďalšie tri diely!

13.02.2016Filmové novinkyAmerická spoločnosť Paramount Pictures zverejnila dátumy premiér troch nových snímok o Transformeroch. Pripravovaný piaty film, ktorý vzniká pod taktovkou amerického režiséra Michaela Baya, by sa mal do kín dostať 23. júna budúceho roku.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Päťdesiatročný filmár pritom novinku označil ako poslednú zo ságy o vesmírnych robotoch, na ktorej sa bude podieľať. V hlavnej úlohe by sa mal znova predstaviť Mark Wahlberg, ktorý hral vo štvrtom filme s názvom Transformers: Zánik (2014).


Mohlo by vás zaujímať: Chcete sa dotknúť hercovej duše? Tento týždeň bude dvíhať vaše telefóny​


Šiestu snímku si fanúšikovia budú môcť pozrieť už 8. júna 2018. Siedmy film o Transformeroch je naplánovaný na 28. júna 2019. Ich režisér zatiaľ nie je známy. Zatiaľ posledný príbeh o mimozemských robotoch, ktorí sa dokážu zmeniť na autá, so spomínaným názvom Transformers: Zánik, si na konto pripísal celosvetovo viac ako miliardu amerických dolárov. Hlavným hrdinom snímky je automechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg).

Ten žije sám s dospievajúcou dcérou (Nicolou Peltz) na farme. Snaží sa opravovať vraky a následne ich predávať. Jeho život sa však zmení, keď odhalí, že jeden z vrakov je v skutočnosti Transformer. Film režíroval Michael Bay, ktorý nakrútil aj predchádzajúce tri projekty - Transformers (2007),Transformers: Pomsta porazených (2009) a Transformers 3 (2011). 

Zdroj: SITA 

Foto: internet

Tagy: Mark Wahlberg Transformers

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov