Erotický hit sa blíži: Trailer k 50 odtieňov sivej je vonku

50 odtieňov sivej
05.08.2014Filmové novinkyA je to tu! Trailer k filmu podľa najúspešnejšieho erotického románu posledných rokov je tu. Miliónom fanúšikov knihy E. L. Jamesovej tak ponúka ochutnávku filmového spracovania tejto knihy.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Hoci premiéra filmu je plánovaná až na budúcoročný sviatok svätého Valentína, producenti nenechávajú nič na náhodu. Kampaň na tento potenciálny megahit začali vyše pol roka pred jeho uvedením na plátna kín.

Diváci v traileri môžu vidieť naznačenú hlavnú dejovú líniu - vzťah mladej študentky Anastázie Steelovej (Dakota Johnson) a multimilionára Christiana Greya (Jamie Dornan). Na pikantnejšie zábery si však treba chvíľu počkať. Scény, ktoré knihu preslávili, si totiž zrejme tvorcovia filmu nechávajú na neskôr. Zatiaľ zverejnili len ich náznaky - už podľa nich je však celkom jasné, že ani vo filmovom spracovaní nebudú chýbať bičíky, putá a ďalšie erotické hračky. Koniec koncov, za to, že posteľové scény nebudú chýbať sa zaručila aj samotná autorka románu. Uvidíme, či si tvorcovia do uvedenia filmu pripravia ďalšiu ukážku, ktorá by očakávania fanúšikov knihy uspokojila viac.

 

Zdroj: telkac.sk 

Foto: Youtube

Tagy: Fifty Shades of Grey 50 odtieňov sivej

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov