Fanúšikovia Hviezdnych vojen, pozor: Na obľúbenú ságu sa pripravuje paródia!

10.02.2017Filmové novinkyAmerická filmárska dvojica Jason Friedberg a Aaron Seltzer, ktorá sa podieľala na filmovej sérii Scary Movie, pripravuje paródiu vesmírnej ságy Hviezdne vojny. Duo, ktoré má na konte tiež komédie ako Strašná haluz (2006), Úplná šupa (2007), Disaster Movie (2008) či Sajrajt sága (2010), sa postará o scenár i réžiu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Správu potvrdila spoločnosť Covert Media, ktorá sa na novinke bude spolupodieľať produkčne. "Jason a Aaron sú silné duo, ktoré dokázalo, že je plne oddané tomu, čo milujú diváci. Sme viac než nadšení, že tvorcovia, ktorí ponímajú popkultúru tak nebojácne, sa ujmú aj svetovo najpopulárnejšej série," vyjadril sa výkonný riaditeľ spoločnosti Paul Hanson. 


Mohlo by vás zaujímať: Anakin, Han Solo či Leia ako ich nepoznáte: Ktoré top hviezdy ich chceli hrať?


Novinka dostala názov Star Worlds Episode XXXIVE=MC2: The Force Awakens The Last Jedi Who Went Rogue, ktorým tvorcovia humorne narážajú na anglické názvy ostatných dvoch snímok zo sveta Hviezdnych vojen - Star Wars: Sila sa prebúdza (2015, v anglickom origináli Star Wars: The Force Awakens) a Rogue One: A Star Wars Story (2016) ako aj pripravovanej ôsmej epizódy s názvom Star Wars: The Last Jedi. Členov hereckého obsadenia, dej či plánovaný dátum premiéry však zatiaľ neprezradili. 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Star Wars

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov