Zo Sherlocka kúzelník: Cumberbatch sa objaví po boku Podfukárov!

23.03.2017Filmové novinkyVyzerá to tak, že úspech Podfukárov bude pokračovať. K Jessemu Eisenbergovi, Markovi Ruffalovi či Daveovi Francovi sa pridá ďalšie exkluzívne meno. V treťom pokračovaní snímky o prefíkaných kúzelníkov sa objaví aj Benedict Cumberbatch.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Začiatkom mesiaca sa objavili informácie, že sa Cumberbatch v snímke objaví, tvorcovia to však držali v tajnosti. Dnes je to už definitívne potvrdené. Herec sa objaví v treťom pokračovaní v kľúčovej úlohe. To, či stvárni kladnú postavu, alebo zloducha však zatiaľ nie je známe. Niektorí fanúšikovia už tipujú, koho si 40-ročný herec zahrá. Myslia si, že bude agentom bažiacim po dolapení štyroch jazdcov Oka. 


Mohlo by vás zaujímať: Za slávnymi menami šľachetné srdcia: Sú hlasom utláčaných a bojujú za ich práva!


Viac detailov zatiaľ tvorcovia neprezradili, no film sa dočká svojej premiéry pravdepodobne v roku 2019. Stoličku nezmenil ani režisér Jon M. Chu. Pôvodní herci sa takisto objavia zrejme v plnej zostave okrem herečky Isly Fischer. V druhej časti ju nahradila Lizzy Caplan, ktorá do deja vniesla svieži vietor. Štyria jazdci získali aj nového nepriateľa Daniela Radcliffa.

Benedict Cumberbatch je v súčasnosti známy najmä ako legendárny detektív Sherlock Holmes. Seriál žne úspech po celom svete. Doktora Watsona, detektívovho verného pomocníka, si v modernej verzii príbehov Arthura Conana Doyla zahral Martin Freeman. Nedávno sa však objavil aj v Marvelovke v úlohe Dr. Stephena Strangea. Ako Sr. Strange si získal mnohých divákov a objaví aj v pripravovanej snímke Thor: Ragnarok (2017) a Avengers: Infinity World (2018). Okrem toho si zahral vo filmoch 12 rokov otrokom (2013), Kód Enigmy (2014) či v televíznom filme Hawking (2004).

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA, TASR

Tagy: Benedict Cumberbatch Podfukári Sherlock Holmes

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov