Legenda pokračuje: Kedy si vychutnáme nového Terminátora?

Arnold Schwarzenegger
06.09.2014Filmové novinkyAmerická spoločnosť Paramount Pictures zverejnila dátumy premiéry šiesteho a siedmeho filmu zo sci-fi série Terminátor. Kým druhá časť očakávanej novej trilógie sa do kín dostane 19. mája 2017, finálnu snímku uvedú 29. júna 2018.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Spoločnosť Paramount v súčasnosti chystá premiéru prvej časti trilógie. Snímku Terminator: Genisys plánujú uviesť 1. júla 2015. V piatom filme obľúbenej série si titulnú úlohu opäť zahrá Arnold Schwarzenegger. Okrem neho vo filme obsadili aj Matta Smitha a Emiliu Clarke, ktorá stvárnila Sarah Connor. Jej syna Johna budú môcť diváci a diváčky vidieť v podaní Jasona Clarka.


Koho považuje Arnold Schwarzenegger za najlepšieho režiséra?


Úvodnú snímku série s názvom Terminátor priniesol v roku 1984 na plátna kín James Cameron. V roku 1991 nasledovalo pokračovanie s podtitulom Deň zúčtovania a o viac ako desaťročie tretí film Terminátor 3: Vzbura strojov (2003). Vo všetkých troch filmoch úlohu robota z budúcnosti stvárnil Arnold Schwarzenegger. Štvrtý diel s podtitulom Salvation (2009) nakrútili už bez neho, hlavné postavy v ňom stvárnili Christian Bale a Sam Worthington.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Terminátor Arnold Schwarzenegger

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov