Prvé FOTO nového Batmobilu: Na tejto nádhere sa bude voziť Batman

Batman vs. Superman: Dawn of Justice
12.09.2014Filmové novinkyAmerický režisér Zack Snyder zverejnil fotografiu nového Batmobilu, ktorý sa objaví v pripravovanej snímke Batman vs. Superman: Dawn Of Justice. Snímku automobilu obľúbeného komiksového hrdinu 48-ročný filmár sprístupnil prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter po tom, ako prenikla na internet neoficiálna fotografia.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Nový model Batmobilu poslúži pri nakrúcaní filmu, ktorý spojí príbeh netopierieho muža a Supermana. Predošlý model použili v snímkach Batman začína (2005), Temný Rytier (2008) a Návrat Temného Rytiera (2012), ktoré nakrútil Christopher Nolan a v úlohe Batmana sa predstavil Christian Bale.


Nakrúcanie nového filmu neprebieha úplne podľa predstáv. Prečítajte si viac!


Očakávaná snímka Batman v Superman: Dawn of Justice má nadviazať na film Muž z ocele (2013), ktorý tiež režíroval Snyder. Batmana si v nej zahrá Ben Affleck a Supermana stvárni opäť Henry Cavill. Vo filme sa predstavia napríklad aj Amy Adams (Lois Laneová), Jesse Eisenberg (Lex Luthor) alebo Gal Gadot (Wonder Woman). Premiéru štúdio Warner Bros. Pictures naplánovalo na 25. marca 2016.

Zachary Edward „Zack“ Snyder je známy predovšetkým vďaka práci na akčných a vedecko-fantastických filmoch. Režíroval snímky ako Úsvit mŕtvych (2004), 300 (2006), Strážcovia (2009), Ga'Hoole: Legenda o strážcoch (2010), Sucker Punch (2011) či spomínaného Muža z ocele (2013).

Zdroj: SITA 

Foto: batmanvsupermandawnofjustice.com

Tagy: Batman Superman Zack Snyder Batmobil

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov