Nová pixarovka s názvom Coco vás navnadí ukážkou: Stane sa z nej animák roka?

Coco
15.09.2017Filmové novinkyŠtúdio Pixar, ktoré oficiálne patrí pod krídla Disney, sa nám rozhodlo naservírovať nový a poriadne odlišný príbeh, než na aký sme boli doteraz zvyknutí. Animovaný projekt nás totiž vezme na exkurziu do ríše mŕtvych.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

V posledných rokoch sa divák pri najnovších počinoch z dielne Pixar mohol stretnúť s viacerými pokračovaniami (Hľadá sa Dory, Autá 3), ktoré síce kvalitou vôbe nesklamali, no štúdio už jednoducho potrebovalo zmenu v podobe nového originálneho príbehu. A práve jeden taký dorazí do svetových kín 27. októbra 2017 (u nás je premiéra posunutá až na 4. januára budúceho roku). Ide o animák Coco. O čom bude?

Napriek zvláštnemu rodinnému zákazu muziky sa Miguel túži stať uznávaným hudobníkom tak, ako bol jeho idol, Ernesto de la Cruz. V túžbe dokázať svoj talent sa Miguel súhrou neuveriteľných okolností ocitne v prekrásnej a farebnej Ríši mŕtvych. Tam stretne okúzľujúceho klamárskeho podvodníka Hectora a spoločne sa vypravia na strhujúcu cestu odhaliť skutočný príbeh Miguelovej rodiny. Čo hovoríte na ukážku? Zájdete so svojimi deťmi do kina? 

Zdroj:  telkac comingsoon.com 

Foto: Disney/Pixar, Video: Youtube

Tagy: Disney animovaný film Pixar Coco

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov