Hviezdnych vojen nie je nikdy dosť: Dočkáme sa novej trilógie!

10.11.2017Filmové novinkyRian Johnson pripravuje novú trilógiu zo sveta Star Wars. Na projekte sa podieľa aj producent Ram Bergman.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Americký filmár Rian Johnson pripravuje novú trilógiu zo sveta Star Wars. Štyridsaťtriročný rodák zo Silver Spring v Marylande má na starosti réžiu i scenár, pričom na produkcii sa podieľa Ram Bergman. Dvojica už spolupracovala na snímke Star Wars: The Last Jedi, ktorú začnú v slovenských kinách premietať od 14. decembra.


Mohlo by vás zaujímať: VIDEO Nezmeškajte čerstvý trailer na Star Wars: The Last Jedi láka fantastickou ukážkou!


Johnson plánuje v trilógii predstaviť nové postavy, ktoré sa v Hviezdnych vojnách ešte neobjavili. "Mali sme možnosť spolupracovať so spoločnosťami Lucasfilm a Disney na snímke Star Wars: The Last Jedi. Hviezdne vojny sú tou najlepšou modernou mytológiou a sme veľmi šťastní, že k nej môžeme prispieť. Nemôžeme sa dočkať, kedy v tom budeme pokračovať prostredníctvom tejto novej série filmov," povedali v spoločnom vyhlásení Johnson a Bergman.

Rian Johnson má na konte aj tituly ako napríklad Zmiznutie (2005), Bratia Bloomovci (2008) či Looper: Nájomný zabijak (2012), pričom na všetkých troch sa podieľal ako režisér aj scenárista.

Zdroj: SITA  telkac 

Foto: Lucasfilm

Tagy: Hviezdne vojny

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov