Nový Sex v meste: Počkajte si na to, odkazuje čokoládová kráska

Sex v meste
06.10.2014Filmové novinkyFanúšikovia a fanúšičky seriálu Sex v meste (1998 - 2004), ktorého príbeh sa ďalej rozvíjal v dvoch celovečerných snímkach (2008, 2010), sa podľa americkej speváčky a herečky Jennifer Hudson môžu tešiť na ďalší film.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Tridsaťtriročná rodáčka z Chicaga to uviedla v relácii Dish Nation. "Myslím, že by sa to mohlo stať. Niekto ku mne prišiel a rozprával mi o tom. Takže, ak sa o tom hovorí, možno sa to stane. Skúste si na to počkať," povedala herečka, ktorá v komédii Sex v meste: Film (2008) stvárnila Louise, asistentku hlavnej hrdinky Carrie Bradshaw, pochádzajúcu z amerického mesta St. Louis.

Klebety o tom, že by mali nakrútiť aj tretí film, sa objavili už dávno. Filmári, rovnako ako herečky Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis a Cynthia Nixon, však tieto informácie doteraz oficiálne nepotvrdili. "Nikdy sme sa o tom vážne nebavili. Jediné, čo viem, je, že existuje príbeh. Je to milý a úžasný príbeh, no či ho budeme môcť rozpovedať, sa ešte len uvidí," prezradila v júni 49-ročná Parker, ktorá spolu s rovnako starou Davis podporila špekulácie o vzniku filmu aj prostredníctvom vyjadrení na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. "Sarah Jessica Parker, chýbaš mi," napísala Davis 3. októbra. "Kristin Davis, aj ty mi chýbaš! Počula si už novinky?" odpovedala Parker. 

Jennifer Hudson sa stala známou v roku 2004 ako finalistka tretej sezóny speváckej súťaže American Idol. Na konte má zatiaľ tri štúdiové albumy - Jennifer Hudson (2008), I Remember Me (2011) a JHUD, ktorý vydala 23. septembra. Okrem spevu sa venuje aj herectvu a modelingu. Jej filmovým debutom bol muzikál Dreamgirls (2006), ktorý jej v roku 2007 vyniesol Oscara, Zlatý glóbus, cenu BAFTA, Critics' Choice Movie Award i Screen Actors Guild Award za herecký výkon vo vedľajšej úlohe. Následne si zahrala tiež v spomínanej snímke Sex v meste: Film (2008) a ďalších ako Múr nárekov (2008) či Winnie Mandela (2011). Od novembra 2013 má hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy. 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA, internet

Tagy: Sex v meste Jennifer Hudson

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov