Mladý herecký objav a miláčik Hollywoodu: Hviezda Stranger Things si zahrá v novom filme

Millie Bobby Brown
21.03.2019Filmové novinkyAnglická herečka a modelka Millie Bobby Brown sa predstaví v adaptácii románu The Thing About Jellyfish (2015) americkej autorky Ali Benjamin. Pätnásťročná rodáčka zo španielskej Marbelly stvárni Suzy, siedmačku, ktorej sa utopí bývalá najlepšia kamarátka.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Suzyna mama tvrdí, že sa takéto veci niekedy stanú, ona však tomu neverí a je presvedčená, že naozajstnou príčinou nešťastia je popŕhlenie vzácnou medúzou. Suzy sa uzavrie do sveta svojej predstavivosti a začne vymýšľať plán, ako potvrdiť svoju teóriu.

Snímka štúdií Universal a MWM vznikne v réžii kenskej filmárky Wanuri Kahiu. Scenár napísala dramatička Molly Smith Metzler, ktorá sa s ním v roku 2017 dostala na zoznam nádejných scenárov Black List. Jednou z producentiek projektu je Reese Witherspoon.

Millie Bobby Brown odštartovala kariéru v roku 2013, keď sa predstavila vo dvoch epizódach seriálu Once Upon a Time in Wonderland. Následne si zahrala vo všetkých ôsmich dieloch seriálu Intruders (2014), ktorý však po prvej sezóne zrušili, a v epizódnych úlohách sa predstavila v tituloch ako NCIS - Námorný vyšetrovací úrad (2003), Moderná rodina (2009) a Klinika Grace (2005). Celosvetovo známou sa však stala až ako Eleven v seriáli Stranger Things (2016), ktorý jej vyniesol dve nominácie na ceny Primetime Emmy.

Zdroj: SITA 

Foto: SITA/AP/Jordan Strauss/Invision

Tagy: Millie Bobby Brown The Thing About Jellyfish

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov