Hriešne sexi: Nový film (nielen) s najkrajšou ženou Hollywoodu

Megan Fox
26.10.2014Filmové novinkyAmerická herečka Megan Fox sa predstaví v snímke Zeroville. Réžiu filmu má na starosti James Franco, ktorý si v novinke aj zahrá. Okrem nich budú v snímke účinkovať aj Seth Rogen, Danny McBride, Craig Robinson, Will Ferrell, Jacki Weaver alebo Horatio Sanz.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Príbeh filmovej adaptácie novely Zeroville, ktorú v roku 2007 vydal Steve Erickson, sa bude odohrávať na konci 60. rokov minulého storočia vo filmárskom prostredí Hollywoodu. Franco stvárni filmového strihača menom Ike Jerome, ktorý sa začne stretávať s herečkou Soledad v podaní 28-ročnej Fox. Snímku nakrúcajú v Los Angeles.


Filmový sex mimo kamier: VIDEO obdarenej krásky plné trápnosti


Megan Fox sa preslávila stvárnením Mikaely Banes vo filme Transformers (2007). Túto rolu si zopakovala aj v pokračovaní Transformers: Pomsta porazených (2009). Okrem toho sa predstavila napríklad v snímkach Spoveď kráľovnej strednej školy (2004), Ako sa zbaviť priateľov a zostať úplne sám (2008), Pozor, hryzie! (2009), Jonah Hex (2010), Plánované rodičovstvo (2011), Diktátor (2012), This Is 40 (2012) alebo Ninja korytnačky (2014). Spolu s Dominicom Monaghanom si v roku 2010 zahrala v klipe k piesni Love The Way You Lie od Rihanny a Eminema. Fox zdobila titulky časopisov ako Maxim, FHM, GQ, Esquire či Elle. 


Aj Hollywood má čierne stránky: Títo fešáci ich dokázali poraziť


Zdroj: SITA 

Foto: internet, SITA

Tagy: Megan Fox James Franco Zeroville

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov