Dojímavý trailer k animáku Malý princ: Exupéryho veľdielo sfilmujú

Malý princ
11.12.2014Filmové novinkyRozprávkových princov sú desiatky, no Malý princ je len jeden. Ak ste čarovnú knižku od Antoinea de Saint-Exupéryho priamo nečítali, určite ste o nej minimálne počuli. Toto inšpiratívne dielo očividne chytilo za srdce aj režiséra Kung Fu Pandy Marka Osborna, pretože už budúci rok sa do kín dostane aj animovano-filmová adaptácia Malého princa.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Konkrétnym dátumom je 7. október 2015 a postavám prepožičali hlasy aj hviezdy ako James Franco či Benicio Del Toro. Hoci je trailer po francúzsky a väčšina Slovákov mu rozumieť nebude, jedinečná atmosféra z filmu sála už teraz. Sfilmovať veľdielo, akým je Malý princ, jednoznačne nie je jednoduchou úlohou. Exupérymu sa podarilo vytvoriť majstrovský, nezabudnuteľný, no najmä jedinečný úkaz – dá sa vôbec niečo také plnohodnotne pretlmočiť do inej podoby?


Vedeli ste, že Saint-Exupéryho zostrelil jeho vlastný fanúšik? Prečítajte si viac o smrti literárneho velikána na Topky.sk.


Páči sa vám trailer na Malého princa?

Hlasovalo 31

Zdroj: telkac.sk  YouTube 

Foto: Youtube

Tagy: trailer James Franco Malý princ Mark Osborne Antoine de Saint-Exupéry Rachel McAdams Jeff Bridges Paul Giamatti Benicio Del Toro

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov