Fenomén Priatelia sa vracia! Poznáme dátum premiéry: Pozrite si úžasný trailer

22.05.2021Filmové novinkyJennifer Aniston, Courtney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry a David Schwimmer sa vracajú do štúdia Stage 24, jedného zo štúdií spoločnosti Warner Bros. v kalifornskom Burbanku, v ktorom sa ikonický komediálny seriál pôvodne natáčal, a to na živo prenášanú improvizovanú oslavu populárneho seriálu.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Okrem šestice predstaviteľov hlavných postáv sa v relácii objaví tiež veľa ďalších špeciálnych hostí, okrem iného: David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliot Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon a Malala Yousafzai.

Výkonnými producentmi relácie sú Kevin Bright, Marta Kauffman a David Crane, producenti "pôvodných" Priateľov, a ďalej Ben Winston, ktorý špeciálnú časť tiež režíruje. Na jej tvorbe sa podieľala produkčná spoločnosť Warner Bros. Unscripted Television v spolupráci so spoločnosťami Warner Horzion, Fulwell 73 Productions a Bright/Kauffman/Crane Productions. Predstavitelia hlavných postáv (Aniston, Cox, Kudrow, LeBlanc, Perry a Schwimmer) sa tiež ujali úloh výkonných producentov. Koprodukcia: Emma Conway, James Longman a Stacey Thomas-Muir.​

O seriáli Priatelia

Seriál Priatelia je stále jedným z najobľúbenejších televíznych seriálov. V čase pôvodného uvedenia zaznamenal obrovskú sledovanosť a dodnes sa celosvetovo teší veľkej popularite na televíznych staniciach a prostredníctvom streamovacích služieb. Všetkých 10 sérií seriálu je ocenených fanúšikmi aj kritikmi, o čom svedčí aj fakt, že seriál získal ocenenie Emmy pre najlepší komediálny seriál a rovnaké ocenenie za úlohy v seriáli dostali aj herečky Jennifer Aniston a Lisa Kudrow.

Seriál Priatelia z produkcie spoločnosti Warner Bros. Television sleduje životy skupiny šiestich priateľov žijúcich v New Yorku: súrodencov Rossa (David Schwimmer) a Moniky Gellerových (Courtney Cox) a ich priateľov Chandlera Binga (Matthew Perry), Phoebe Bufetovej (Lisa Kudrow), Joeyho Tribbianiho (Matt LeBlanc) a Rachel Greenovej (Jennifer Aniston).

Za vznikom Priateľov stojí David Crane a Marta Kauffman. Spoločne s Kevinom Brightom boli výkonnými producentmi prostredníctvom svojej spoločnosti Bright/Kauffman/Crane Productions v spolupráci so spoločnosťou Warner Bros. Television. Priatelia budú mať zase spolu premiéru 27. mája exkluzívne na HBO GO.

Zdroj: HBO 

Foto: HBO; Video: YouTube/ HBO Max

Tagy: Priatelia

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov