Nový príbeh hračiek prekvapí: Tvorcovia chcú z Toy Story urobiť toto!

Woody a Buzz z animovanej série Toy Story – Príbeh hračiek
07.03.2015Filmové novinkyAk sa fanúšikovia animovanej série o rozprávajúcich hračkách po oznámení štvrtého dielu tešili na pokračovanie trojkou uzavretého príbehu, najnovšie informácie ich pravdepodobne sklamú.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Tentokrát pôjde o odlišný príbeh, ktorý nebude pokračovaním pôvodnej trilógie," vyjadril sa prezident spoločnosti Pixar Jim Morris v rozhovore pre portál Disney Latino a ďalším postrehom všetkých prekvapil: "Toy Story 4 bude o láske, pôjde o romantickú komédiu. Tento raz sa nezameriame na interakciu medzi hračkami a deťmi." Môžeme tak očakávať, že sa snímka bude venovať tomu, ako sa niektorý z hlavných hračkárskych hrdinov zamiluje.


Mohlo by vás zaujať: Toy Story 4: Disneyho hračkársky klenot sa vracia v pokračovaní


Prvé tri snímky o hračkovom kozmonautovi Buzzovi, kovbojovi Woodym a ich priateľoch sa doteraz tešia diváckej priazni. Animák Toy Story 3: Príbeh hračiek (2010) bol dokonca istý čas finančne najúspešnejším animovaným filmom, až kým ho na prvom mieste nevystriedala rozprávka Ľadové kráľovstvo (2013).

„Tieto postavičky naozaj zbožňujeme, sú pre nás takmer ako rodina. Toy Story 3 ukončilo príbeh tak dokonale, že dlho ani len neprišla reč na to, že by sme nakrútili ďalšie Toy Story. No keď sme Andrew, Pete, Lee a ja prišli s touto myšlienkou, jednoducho som o tom nedokázal prestať premýšľať. Vedel som, že ten film musíme spraviť a že ho chcem režírovať ja sám,“ vyjadril sa už dávnejšie režisér John Lasseter.


Mohlo by vás zaujať: Príbeh hračiek pokračuje: Nové Toy Story pod vianočný stromček


Okrem neho na snímke pracujú aj Andrew Stanton, Pete Docter a Lee Unkrich. Scenár si na starosti vzala dvojica Rashida Jones a Will Cormack, známi napríklad vďaka filmu Celeste a Jesse navždy. Toy Story 4 v kinách uvidíme 15.6.2017.

Zdroj: telkac.sk  SITA 

Foto: internet

Tagy: Toy Story Príbeh hračiek

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov