Novinka zo sveta Hviezdnych vojen: Toto je názov očakávanej snímky

Hviezdne vojny 7
13.03.2015Filmové novinkySamostatný film zo sveta Hviezdnych vojen, ktorý nakrúti režisér Gareth Edwards, dostal názov Rogue One. Scenár snímky má na starosti Chris Weitz, ktorý má na konte nomináciu na Oscara ako spoluautor scenára romantickej dramédie About a Boy (2002). V novinke si zahrá Felicity Jones, známa napríklad zo životopisnej romantickej drámy Teória všetkého (2014). S nakrúcaním plánujú začať počas leta v Londýne, pričom premiéru naplánovali na 16. decembra 2016.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Počas konferencie, ktorá sa konala vo štvrtok v San Franciscu, potvrdil Bob Iger z The Walt Disney Company, že ôsmy film zo ságy Star Wars nakrúti americký režisér Rian Johnson.


Desať animovaných postáv, ktoré jednoducho musíte milovať


Štyridsaťjedenročný filmár sa postará aj o scenár snímky, ktorá by mala mať premiéru 26. mája 2017. Jej dej sa bude odohrávať po udalostiach z očakávaného siedmeho príbehu s podtitulom The Force Awakens, ktorý pripravuje J.J. Abrams. Tento film, v ktorom sa predstavia napríklad Harrison Ford, Mark Hamill, Oscar Isaac či Lupita Nyong'o, by sa mal dostať do kín v decembri. 

Zdroj: SITA 

Foto: internet

Tagy: Hviezdne vojny Rogue One Gareth Edwards

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov