Fanúšikovia Kapitána Ameriku sa majú na čo tešiť: Objaví sa tam aj tento hrdina

11.03.2016Novinky v kináchSpoločnosť Marvel zverejnila prostredníctvom služby YouTube nový trailer očakávanej snímky Captain America: Civil War, ktorá by sa mala do slovenských kín dostať 5. mája. V krátkom videu sa okrem titulného hrdinu v podaní Chrisa Evansa objavil aj Spider-Man, ktorého si zahral 19-ročný Angličan Tom Holland.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Fanúšikovia a fanúšičky môžu alter ego Petra Parkera vidieť až v závere upútavky, bojujúceho na strane Iron Mana (Robert Downey Jr.) proti Kapitánovi Amerikovi. Samostatná snímka o hrdinovi, ktorého v minulosti stvárnili Tobey Maguire a Andrew Garfield, by sa mala dostať do kín v júli 2017. 

Okrem neho sa v najnovšom traileri objavili aj ďalší známi komiksoví hrdinovia ako Čierna vdova (Scarlett Johansson), Black Panther (Chadwick Boseman), Crossbones (Frank Grillo) či Hawkeye (Jeremy Renner).


Mohlo by vás zaujímať: Ste zvedaví, čo ponúkne filmový svet? Pozrite si prehľad snímok na rok 2016 


V snímke Captain America: Civil War si ďalej zahrajú napríklad aj Paul Rudd (Ant Man), Elizabeth Olsen (Scarlet Witch), William Hurt (Thunderbolt), Sebastian Stan (Winter Soldier) alebo Daniel Brühl (Baron Zemo). O réžiu titulu sa postarali bratia Anthony a Joe Russovci, ktorí spolu nakrútili aj komiksovku Captain America: Zimný vojak (2014). Scenár napísali Christopher Markus a Stephen McFeely.

Zdroj: SITA 

Foto: screenrant.com, mirror.co.uk, Video: YouTube

Tagy: Robert Downey Jr. Kapitán Amerika Chris Evans

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov