VIDEO Zabudnite na drsného Kapitána Ameriku: Chris Evans chystá citovú bombu!

03.11.2016Novinky v kináchPresne tak. Po úlohe Kapitána Ameriku sa Chris Evans predstaví v hlavnej úlohe vo filme Gifted (2017) spolu s ešte len desaťročnou Mckennou Grace. Aj tu bude musieť istým spôsobom využiť svoje superschopnosti. Musí sa postarať o malú Mary, dcéru svojej sestry, ktorej sľúbil normálny život. Už v mladom veku je v nej matematický génius.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Chris Evans sa v úlohe Franka Adlera predstaví svojím fanúšikom v úplne inom svetle. Jeho maličká neter Mary (Mckenna Grace) ostala po smrti svojej matky sama s ujom. Frank sestre sľúbil, že sa postará o to, aby mala Mary normálne detstvo a normálny život. Do toho všetkého sa však primieša jej babička, ktorá chce vo vnučke naplno rozviť matematického génia a bráni Frankovi vo výchove malej Mary.


Mohlo by vás zaujímať: Ach, tie letné lásky: Aj hviezdy vedia stratiť hlavu - toto sú ich romániky! 


To, že je Mary malý génius si všimla jej učiteľka v škole Bonnie (Jenny Slate), a tým sa spustil celý príbeh. Evans v ňom ukáže svoju emocionálnu stránku a po sérii snímok, kde sa predstavil ako Kapitán Amerika, sa na chvíľu ocitne v úlohe citlivého uja Franka. To však nie je všetko. Z filmových plátien bude sálať aj poriadna chémia.

Filmová pani učiteľka Bonnie v podaní Jenny Slate blízko k ujovi Frankovi presne tak, ako má Jenny Slate blízko ku Chrisovi Evansovi. Prednedávnom totiž herci oficiálne potvrdili, že tvoria pár a Jenny sa vyjadrila, že sa jej konečne splnil sen. Chodiť s Chrisom je vraj ako chodiť so svojím vysnívaným chlapcom zo siedmej triedy. Na snímku sa diváci môžu tešiť v roku 2017.

Zdroj: AMaj 

Foto: Youtube, etonline.com, Video: YouTube

Tagy: Chris Evans Jenny Slate Gifted

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov