Fanúšikovia Star Wars sa dočkali: VIDEO Konečne zverejnili prvý trailer!

15.04.2017Novinky v kináchTvorcovia očakávanej sci-fi snímky Star Wars: The Last Jedi predstavili jej prvý trailer. Režisér novinky Rian Johnson tak spravil dnes na podujatí Star Wars Celebration vo floridskom Orlande a následne vyše dvojminútové video zverejnili aj na internete.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Prvý trailer k filmu Star Wars: The Last Jedi

Okrem toho predstavili aj propagačný plagát, na ktorom sú zobrazení Mark Hamill (Luke Skywalker) a Daisy Ridley (Rey). Snímka sa do slovenských kín dostane 14. decembra.

Úlohy z predchádzajúcej snímky Star Wars: Sila sa prebúdza (2015) si zopakovali spomínaní Mark Hamill a Daisy Ridley, ďalej tiež Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Lupita Nyong’o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christieči  Andy Serkis. Medzi nováčikov budú patriť Benicio del Toro, Laura Dern a Tran.


Mohlo by vás zaujímať: VIDEO Krv, črepy, rozbitá hlava: Vo filmoch sa objavili viaceré reálne zranenia!


Okrem toho herecké obsadenie dopĺňajú Kelly Marie Tran, Laura Dern, Gary Barlow či Benicio Del Toro. Na filme sa ako výkonný producent podieľal J. J. Abrams, ktorý nakrútil spomínanú siedmu epizódu s podtitulom Sila sa prebúdza. Vo filme sa objaví aj zosnulá Carrie Fisher, ktorá predstavuje princeznú Leiu. Podľa ich slov ju nebudú v ďalších filmoch dotvárať digitálne či iným spôsobom. Na podujatí v Orlande zverejnili aj video, v ktorom vzdávajú poctu zosnulej Fisherovej.

Zdroj: SITA  AMaj 

Foto: YouTube/Star Wars, Instagram/S.W., Video: YouTube/S.W.

Tagy: Carrie Fisher Star Wars The Last Jedi

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov