Tieto snímky vás určite vytiahnu do kina: Na čo sa môžete tešiť v druhej polovici roku?

Thor
12.05.2017Novinky v kináchMesiac máj je na zaujímavé filmové novinky skutočne štedrý, takže sa skalní fanúšikovia von z kina dostanú asi len s ťažkosťami. Ďalšie mesiace však na tom nebudú horšie. Pozrite si, aké filmové pochúťky nás budú lákať do kín v druhej polovici tohto roku. Tieto by ste si nemali nechať ujsť!
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Wonder Woman

Amazonka Diana (Gal Gadot) vyrástla na chránenom ostrove medzi bojovníkmi. Práve tu havaruje mladý pilot v podaní Chrisa Pinea, ktorý jej porozpráva o veľkom konflikte, ktorý môže zničiť svet. Neohrozená hrdinka tak opúšťa ostrov Amazoniek a ocitá sa vo svete ľudí práve v čase I. svetovej vojny. Mimochodom, ide o prvý film, v ktorom bude hlavnou komixovou hrdinkou žena.

Slovenská premiéra: 2. 6. 2017


Mohlo by vás zaujímať: Wonder Woman sa ako veľvyslankyňa OSN neudržala: Má padáka!


Vojna o planétu opíc

Dej tretej časti populárneho rebootu sa bude odohrávať dva roky od poslednej časti. Tešiť sa môžeme opäť na skvelého Andyho Serkisa a záporného hrdinu, známeho ako The Colonel, stvárni Woody Harrelson. Réžie sa chopil Matt Reeves.

Slovenská premiéra: 13. 7. 2017

Dunkirk

Režisér Christopher Nolan sa v poslednom období venuje sci-fi filmom, tentokrát však predvedie, ako sa dokáže chopiť vojnového žánru. Snímka sa bude odohrávať počas II. svetovej vojny a okrem iných sa môžeme tešiť aj na fešáka Toma Hardyho. Zatiaľ to vyzerá na skvelý filmový zážitok.

Slovenská premiéra: 21. 7. 2017


Mohlo by vás zaujímať: Milovníci filmov rozhodli: Toto sú naj sci-fi snímky histórie


Blade Runner 2049

O návrat kultovej snímky Blade Runner sa po režisérskej stránke postaral Denis Villeneuve, ktorý má za sebou filmy ako Prisoners, Arrival či Sicario. Úlohu policajného príslušníka K z budúcnosti získal Ryan Gosling. Jeho cesty sa však stretnú s pôvodným Blade Runnerom, ktorého aj po rokoch stvárni nenahraditeľný Harrison Ford.

Slovenská premiéra 5. 10. 2017

Thor: Ragnarok

Filmov o superhrdinoch nie je nikdy dosť a tak si aj božský Thor vyslúžil ďalšie pokračovanie, na ktoré si budeme musieť počkať až do konca októbra. Do známej zostavy pribudnú aj nové postavy. Okrem Lokiho, Thora a Odina sa v snímke objaví aj ďalší komixový hrdina Hulk a jednu zo záporných postáv si zahrá šarmantná Cate Blanchett. Zdá sa, že sa máme na čo tešiť.

Slovenská premiéra: 27. 10. 2017


Mohlo by vás zaujímať: Zachraňujú svet a vládnu rebríčkom: Top filmy o superhrdinoch


Justice League

Marvel má Avengerov, DC zase svoju Ligu spravodlivých. V očakávanej snímke sa spoja viacerí hrdinovia a spoločne budú bojovať za spravodlivosť. Môžete sa tešiť na Batmana, Aquamana, Wonder Woman, Flasha či Cyborga.

Slovenská premiéra: 17. 11. 2017

Hviezdne vojny: Epizóda VIII

Ak patríte k milovníkom sci-fi filmov, od tvorcov kultových Hviezdnych vojen dostanete predvianočný darček v podobe pokračovania slávneho príbehu s názvom Episode VIII. Táto časť by mala byť temnejšia, viac priblíži známych hrdinov a spoznáme aj niekoľko nových postáv. Réžiu má na starosti Rian Johnson a dej by mal priamo pokračovať tam, kde skončila snímka Star Wars: Sila sa prebúdza.

Slovenská premiéra: 14. 12. 2017

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Profimedia, Video: Youtube

Tagy: Wonder Woman Justice League Blade Runner 2049 Vojna o planétu opíc Dunkirk Hviezdne vojny: Epizóda VIII Thor: Ragnarok

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov