Slovenský futbalista poriadne prekvapil: Fíha! Toto by ste fakt nečakali

Ján Ďurica si vyskúšal, aké to je byť dabingovým hercom.
02.02.2023Novinky v kináchBRATISLAVA - Predstavil sa v netradičnej úlohe! Úspešný slovenský futbalista Ján Ďurica má na konte novú, poriadne zaujímavú, skúsenosť. Nedávno si totiž vyskúšal, aké to je, byť dabingovým hercom.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Dlho očakávané pokračovanie legendárneho filmu Asterix a Obelix mieri do slovenských kín. Na jeho slávnostnom uvedení nechýbal ani bývalý futbalový reprezentant Ján Ďurica.

Úspešný obranca totiž v snímke prepožičal svoj hlas bývalému kolegovi, švédskemu futbalovému útočníkovi Zlatanovi Ibrahimovičovi. „Bolo to pre mňa niečo úplne nové,“ hovorí o svoje prvej dabingovej skúsenosti Ďurica a pokračuje: „Ale tešilo ma to. Spolupráca bola výborná, ľudia príjemní, cítil som sa dobre a bolo to zábavné. Ak príde ďalšia takáto ponuka, asi ju neodmietnem, treba sa otvárať novým možnostiam,“ dodáva s úsmevom.

VIDEO: Trailer k filmu Asterix a Obelix: Ríša stredu. 

Diváci okrem neho budú môcť počuť Pavla Plevčíka ako Asterixa a Pavla Topoľského ako Obelixa. Herec Peter Sklár prehovorí za postavu Júliusa Cézara. V slovenskom znení ďalej účinkujú Igor Krempaský, Zuzana Vačková, Petra Vajdová, Marek Ťapák, Peter Krajčovič, Judita Bilá, Juraj Hrčka, Martin Kaprálik, Martin Madej, Juraj Predmerský a ďalší.

O filme Asterix a Obelix: Ríša stredu:

Píše sa rok 50 pred Kristom. Čínska cisárovná bola práve uväznená po štátnom prevrate, ktorý vyvolal zradný princ Deng Tsin Qin. S pomocou fénického kupca Finalthesisa a jej verného telesného strážcu Maj Weja uteká cisárovnina jediná dcéra princezná Sass-Yi do Galície, aby požiadala o pomoc dvoch udatných bojovníkov Asterixa a Obelixa, ktorí sú vďaka čarovnému elixíru obdarení nadľudskou silou. Naši dvaja nerozluční hrdinovia s radosťou súhlasia, aby pomohli princeznej zachrániť matku a oslobodiť krajinu. A tak sa začína veľká cesta a dobrodružstvo na ceste do Číny. Ale Cézar a jeho mocná armáda, túžiaca po novom dobývaní, smerujú aj do Ríše stredu...

Film ASTERIX a OBELIX: Ríša stredu si v slovenských kinách môžete vychutnať od 2. februára 2023. 

Foto: Magic Box Slovakia

Tagy: Asterix a Obelix: Ríša stredu

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov