Ľúbili sa silno, ale krátko: Manželstvá týchto hviezd trvali len chvíľu

Najkratšie hollywoodske manželstvá
18.03.2015Herci a herečkyŠoubiznisové hviezdy to so vzťahmi majú naozaj ťažké. Láska s obyčajnými ľuďmi nepripadá do úvahy ani nie tak z rozmaru ako kvôli tomu, že si nikdy nemôžu byť naozaj istí tým, či ich má partner rád kvôli nim alebo vďaka ich bankovým kontám. Preto sa radšej stretávajú s rovnako slávnymi, no ani to nemusí byť vždy záruka „istoty“. Tieto hviezdy svoje manželstvá oľutovali oveľa skôr, než si vôbec stihli uvedomiť, čo vlastne urobili.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Britney Spears + Jason Alexander = 55 hodín

Popová hviezdička sa vydala za svojho kamaráta zo strednej školy Jasona Alexandera v januári 2004 – ako inak vo Vegas. Manželstvo bolo anulované len 55 hodín neskôr, čo ľudia okolo Britney okomentovali slovami, že si „neuvedomovala svoj čin“.

Carmen Electra + Dennis Rodman = 9 dní

Manželstvo hviezdy seriálu Baywatch a bývalého hráča NBA je ďalším z tých, ktoré boli uzavreté v kaplnke v Las Vegas. Svoje sľuby si herečka a basketbalista vymenili v roku 1998, no Rodman túto udalosť označil takto: „Museli sme byť úplne mimo“.


Slávne hollywoodske priateľstvá: Tieto hviezdy sú kamarátmi už od detstva


Ali Landry + Mario Lopez = 2 týždne

Obľúbený americký moderátor a herec stretol Miss Amerika 1996 v roku 1998, keď spolu pracovali počas inej súťaže krásy. Vzali sa v apríli 2004, no už o dva týždne neskôr Landry požiadala o zrušenie zväzku keď zistila, že jej podarený manžel ju podvádzal nielen počas chodenia, ale dokonca aj počas rozlúčky so slobodou.

Kim Kardashian + Kris Humphries = 72 dní

Tridsaťročný basketbalista a o štyri roky staršia televízna hviezdička Kim Kardashian boli manželmi v roku 2011, aj to len na 72 dní. Diváci mohli byť svedkami nielen svadobných príprav, ale i veľkolepého svadobného obradu, ktorý bol v USA odvysielaný v rámci reality show o živote dievčat Kardashianových. Neskôr sa objavili správy, že manželstvo bolo od začiatku mienené len ako dobrý reklamný ťah na podporu predaja značky Kardashian.


Keď herci hercov kritizujú: Urážkami na adresu kolegov nešetria


Jennifer Esposito + Bradley Cooper = 4 mesiace

Herečka známa predovšetkým americkým seriálovým divákom si vzala krásavca Bradleyho Coopera koncom roka 2006. O štyri mesiac neskôr si však uvedomili, že to nebol práve najlepší krok a že si nie sú práve súdení, a tak sa rozhodli napraviť svoje pôvodné rozhodnutie a podali žiadosť o rozvod.

Lisa Marie Presley + Nicolas Cage = 107 dní

Hoci sa meno dcéry kráľa rokenrolu niektorým spája s Michaelom Jacksonom, Lisa bola vydatá už štyrikrát a jej tretím manželom bol Nicolas Cage. V čase, keď sa dvojica stretla, bola Lisa zasnúbená, no s vtedajším priateľom sa rozišla, aby sa dala dokopy s Cageom. Ten si ju vzal len desať dní po požiadaní o ruku v roku 2002 a už o 107 dní sám požiadal o rozvod. Rozvodové konanie trvalo dlhšie ako samotné manželstvo.


Mr. Bean či Matt Damon zvládli aj najznámejšie univerzity


Renee Zellweger + Kenny Chesney = 4 mesiace

Herečka a country spevák sa vzali v roku 2005, no krátko nato herečka podala žiadosť o rozvod kvôli nevere. Neskôr sa však ukázalo, že jej manžel v skutočnosti neverný nebol, no bol to jediný spôsob, ako urýchliť rozvodové konanie. Zellweger tiež o tomto manželstve povedala, že si neboli súdení, pretože obaja chceli od života niečo iné. Chesney zasa priznal, že počas manželstva „spanikáril“, a to bol dôvod, prečo sa tak rýchlo skončilo.

Zdroj: internet 

Tagy: Nicolas Cage Bradley Cooper Mario Lopez Britney Spears Carmen Electra Kim Kardashian Renee Zellweger najkratšie hollywoodske manželstvá

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov