Príťažlivý fešák z Divokých koní prehovoril o chorobe: Nemocnica a bolesti

Ján Dobrík
28.03.2015Herci a herečkySympatický predstaviteľ Adama z Divokých koní Ján Dobrík neočakávane ukončil svoje účinkovanie v relácii Tanec snov. Obľúbený herec prehovoril o svojej chorobe.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Neočakávaný odchod Jána Dobríka z Tanca snov prekvapil určite väčšinu divákov. Herec však, zdá sa, nemal na výber, pretože ho zasiahla choroba a napriek dobrým úmyslom sa účinkovania v Tanečnej súťaži musel vzdať.

"Dostal som vírus, ktorý v sebe človek nosí po prekonaní kiahní v detskom veku a prejaví sa, keď má nejaké fyzické či psychické stresy," priznal Dobrík otvorene pre TV Joj. Svojmu telu zlyhanie do istej miery zazlieva, no uznáva, že sa nešetril a žil hektickým spôsobom života. Po dvoch týždňoch v nemocnici ho konečne prepustili s varovaním, že mu hrozí skorý návrat na oddelenie. Tabletková forma liečby podľa jeho vlastných slov totiž nemusí byť taká účinná ako infúzie priamo do žily.

"Málokto sa podľa mňa v nemocnici cíti dobre. Sú to bolesti, ale nie je to nič tragické. Snáď sa mi čoskoro natoľko polepší, aby som mohol opäť robiť to, čo mám rád. Beriem to ako varovný signál a budem sa snažiť poľaviť," povedal herec na záver.

Tanečnú šou Tanec snov si môžete pozrieť v programe TV JOJ v nedeľu o 20:30.

Zdroj: telkac.sk/ľgh; Foto: TV JOJ 

Foto: TV JOJ

Tagy: Ján Dobrík

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov