Herci z Glee si dojemne pripomenuli pamiatku Coryho Monteitha

 Cory Monteith
15.07.2014Herci a herečkyBRATISLAVA - Americká herečka a speváčka Lea Michele a ďalší herci zo seriálu Glee (2009) si uctili pamiatku zosnulého kolegu Coryho Monteitha. Rok od jeho smrti, v nedeľu 13. mája, zverejnila Michele prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter Monteithovu fotografiu, ku ktorej pripísala, ako veľmi jej chýba.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

 "Dnes si v našich srdciach a každý deň spomíname na tvoj úsmev. Navždy ťa budeme milovať a stále nám budeš chýbať," uviedla.

 

"Už je to jeden celý rok a stále tomu nemôžem uveriť, no dnes si pripomíname, aký skvelý si bol a koľko si toho pre nás znamenal," vyjadril sa Kevin McHale.

 

"Osobne verím, že Cory sa znovuzrodil v nejakej inej forme. Oslavujem jeho život... V akejkoľvek forme sa teraz nachádza," napísal Matthew Morrison.

 

Na kanadského herca si prostredníctvom sociálnych sietí zaspomínali aj Jenna Ushkowitz, Harry Shum Jr., Amber Riley, Lauren Potter, režisér Ryan Murphy a ďalší.

Cory Monteith, známy predovšetkým ako Finn Hudson zo seriálu Glee, skonal 13. júla 2013 vo veku 31 rokov. Príčinou smrti bola kombinácia heroínu a alkoholu. Jeho bezvládne telo našli v hotelovej izbe vo Vancouveri. 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA

Tagy: Cory Monteith Lea Michele

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov