Schwarzenegger nakrúca v Česku: Skončil však v pražskej nemocnici

Arnold Schwarzenegger
29.09.2015Herci a herečkyNečakaná udalosť narušila program bývalého kalifornského guvernéra Arnolda Schwarzeneggera, ktorý je od nedeľňajšieho večera na návšteve českej metropoly a spoznáva ju neobvykle - z bicykla.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Už v prvý deň pobytu, na ktorom ho sprevádza priateľka, fyzioterapeutka Heather Milliganová, ako aj blízky priateľ, sa práve cyklistická vášeň stala pre trojicu osudnou. Na Václavskom námestí mal škaredý pád Schwarzeneggerov priateľ, ktorý si pri tom bolestivo narazil hrudník a musel vyhľadať lekársku pomoc v Nemocnici Na Františku, informovalo internetové vydanie denníka Blesk.

Hollywoodska hviezda strieborného plátna sa však zachovala ako skutočný „kamoš“ a zraneného „parťáka“ odprevadila do nemocnice, kde prítomnosť filmového Terminátora vyvolala nemalý rozruch.

Rodák z Rakúska sa po oboznámení so zdravotným stavom priateľa upokojil a mohol odcestovať do mesta Králův Dvůr v Stredočeskom kraji. Tam bolo na programe nakrúcanie akčných scén pre jeho novinku, pokračovanie snímky Barbar Conan s názvom The Legend of Conan, ktorá by sa do kín mala dostať už na budúci rok.

Zdroj: SITA  lu 

Tagy: Barbar Conan Arnold Schwarzenegger The Legend of Conan

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov