Nádherná mrcha z Dallasu zostarnutá a strhaná: Ťažký život ju pripravil o krásu!

Charlene Tilton
14.10.2015Herci a herečkyNádherná mrcha, Lucy Ewingová, zo seriálu Dallas, ktorý začali natáčať pred neuveriteľnými tridsiatimi siedmimi rokmi, je dnes už zrelou ženou, ktorá už dávnejšie prekročila prah päťdesiatky. Život ju však nešetril. Napriek úspechu, ktorý jej priniesol legendárny seriál ju čakalo len sklamanie a samota.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Charlene Tilton vyrastala ako dieťa slobodnej matky, ktorá trpela mentálnym ochorením a podľa vlastných slov jej v detstve chýbal mužský vzor. Z biedy ju vytrhla pekná tvárička a herecké nadanie, keď sa ako tínedžerka postavila pred kameru.

Účinkovanie v megahite Dallas jej prinieslo enormnú slávu, pričom mala len sedemnásť rokov, keď ju vybrali na rolu anjelsky vyzerajúcej no frustrovanej a prefíkanej vnučky ropného magnáta. Po tom, čo sa seriál uchytil, Charlene dostávala rozprávkové honoráre, objavila sa na stovkách obálok magazínov a získala srdce country speváka Johnnyho Lee. Manželstvo s ním jej síce  vydržalo len dva roky, no narodila sa jej jediná dcéra Cherish.

Po druhom nevydarenom zväzku s Domenickom Allenom sa herečka dala dokopy s Cheddym Hartom, s ktorým sa zasnúbili a zdalo sa, že šťastie jej konečne vydrží. Hartovi však zlyhalo srdce a Tiltonová zostala opäť sama. Silnou ranou pre ňu bola i smrť Larryho Hagmana. Počas natáčania Dallasu sa zblížili a J. R. Ewing takpovediac zastúpil otca, ktorého nikdy nemala. Životné strasti si vyžiadali svoju daň a dnes by ste v herečke len ťažko spoznali očarujúcu krásku, ktorou kedysi bývala.

Zdroj: telkac.sk/ľgh 

Foto: Facebook, YouTube

Tagy: Dallas Charlene Tilton Lucy Ewing

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov