Nie všetci starnú rovnako: Verte alebo nie, tieto celebrity majú rovnaký vek

Eddie Murphy
10.11.2015Herci a herečkyPracujú pred kamerami, denne sú vystavení fotoaparátom desiatok paparazzov a sú idolmi mnohých fanúšikov po celom svete. Aj špičkoví herci a herečky však môžu mať zlý deň a ani čas pre nich neplynie pomalšie. Niektorým by ste však rovnaký vek skutočne nehádali.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Eddie Murphy a Forest Whitaker

Jeden je kráľom komédie, druhý zasa vlastní všetky tri najcennejšie sošky v kategórií najlepší herec v hlavnej úlohe. Obaja sú na scéne už tridsať rokov a obaja sa narodili v roku 1961. A hoci je Forest Whitaker o tri mesiace mladší, v porovnaní s Eddiem predsa len vyzerá o čosi strhanejšie.

Jim Parsons a Andrew Lincoln

Spoločných vlastností má táto dvojica pramálo, spája ich možno iba vek. Kým o Jimovi Parsonsovi by však len málokto povedal, že už prekročil štyridsiatku, Andrewovi Lincolnovi bez akýchkoľvek výčitiek možno uveriť skutočných 42. Nuž zdá sa, že sa jeho 5 ročný útek pred zombiekmi v seriáli Walking Dead podpísal aj pod jeho výzor. To sa o predstaviteľovi večné ufrflaného mudrlanta Sheldona Coopera z Big Band Theory povedať nedá.


Mohlo by vás zaujímať: Rozprávkovo platení herci: Ktorí sú vládcami televíznych obrazoviek?


Sarah Hyland a Jennifer Lawrence

Hoci úspešnejšou a najmä známejšou z tejto dvojice je bezpochyby Jennifer Lawrence, tou skúsenejšou je práve Sarah Hyland, pretože v porovnaní so svojou kolegyňou je má o 10 rokov viac skúseností. Jennifer totiž svoju kariéru definitívne rozbehla v roku 2006, kým Sarah už v roku 1996. A hoci Jennifer by ste možno 25 rokov aj uhádli, mladistvejšie pôsobí určite sympatická Sarah.


Mohlo by vás zaujímať: Sláva im nestúpla do hlavy: Herci, s ktorými je radosť spolupracovať


John Cho a Dwayne “The Rock” Johnson

Je všeobecne známe, že aziati pôsobia mladšie, no John Cho by si aj ako 43 ročný pokojne mohol zahrať teenagera, kým Dwayne Johnson by mohol stvárniť maximálne jeho otca. Aj to z pochopiteľných dôvodov skôr adoptívneho.

Halle Berry a Robin Wright

Týmto úžasne vyzerajúcim dámam a skvelým herečkám sa dá zložiť nesmierne veľa komplimentov a všetky z nich by boli pravdivé. Kto by si bol pomyslel, že budúci rok oslávia už 50 rokov? Treba však priznať, že Halle pôsobí o čosi mladistvejšie. Možno je to aj jej deťmi, ktoré majú 7 a 2 roky, kým Robinine deti, ktorých otcom je Sean Penn, majú 24 a 22 rokov.

Keanu Reeves a Nicolas Cage

Nicolas Cage nikdy nebol vyhláseným hollywoodskym fešákom, čo mu zrejme nevadí, pretože jeho herecké kvality boli už niekoľkokrát ocenené významnými soškami za rôzne herecké úlohy. Keanu Reeves je zasa idolom mnohých žien, napriek tomu si vyslúžil aj viaceré nelichotivé nominácie na Zlatú malinu. Tie a ani neľahký osud sa však na jeho vzhľade príliš nepodpísali, hoci má už 51 rokov.


Mohlo by vás zaujímať: 10 najväčších výplat v histórii filmu: Z hollywoodskych platov sa vám zatočí hlava


Zdroj:  lu thechive.com 

Foto: SITA

Tagy: Jennifer Lawrence Nicolas Cage Jim Parsons Keanu Reeves Dwayne Johnson Eddie Murphy Halle Berry Forest Whitaker Andrew Lincoln Sarah Hyland John Cho Robin Wright

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov