Mladučká Emma Roberts premýšľa nad koncom kariéry: Koho tým chce chrániť?

Emma Roberts
20.12.2015Herci a herečkyAmerická herečka Emma Roberts priznala, že občas uvažuje o ukončeniu svojej hereckej kariéry. Prezradila to počas rozhovoru pre americký magazín Allure, pre ktorý tiež skonštatovala, že ju herectvo už tak nenapĺňa a rada by sa prejavila aj iným spôsobom.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

„Myslím, že postupne nastane čas, keď sa rozhodnem ďalej nevystupovať pred kamerou a začať sa skôr pohybovať v zákulisí. Veľmi rada by som bola producentkou alebo možno scenáristkou,“ uviedla 24-ročná rodáčka z Rhinebecku v New Yorku.


Mohlo by vás zaujímať: Budú ešte úspešnejší? Prominentné deti kráčajú v šľapajach svojich slávnych rodičov


Roberts sa v súvislosti s tým vyjadrila aj o snahe chrániť svoju mladšiu sestru Grace, na ktorú herečkina sláva negatívne vplýva. Keď chcela uverejniť ich spoločnú fotografiu prostredníctvom služby Instagram, jej 14-ročná sestra ju požiadala, aby to nerobila. „Prišla ku mne a prosila ma, aby som to nezverejnila, lebo ľudia ju na mojom Instagrame nazývajú škaredou,“ dodala.

Emma Roberts sa na filmovom plátne po prvý raz objavila v krimi dráme Kokaín (2001) po boku hviezd ako Johnny Depp a Penélope Cruz. Zahrala si aj vo filmoch Veľký šampión (2002), Panna Aquamarine (2006), Nancy Drewová: Záhada v Hollywoode (2007), Chodiaca katastrofa (2008), Hotel pre psov (2009), Valentín (2010), Vreskot 4 (2011), The Art of Getting By (2011), My sme Millerovci (2013) či Ashby (2015). Okrem herectva sa venuje aj modelingu a spevu. V roku 2005 nahrala štúdiový album Unfabulous and More, ktorý bol zároveň soundtrackom k seriálu Neslávna (2004 - 2007).

Zdroj: SITA  lu 

Tagy: Emma Roberts koniec hereckej kariéry

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov