Miláčik žien Hiddleston vyvolal rozruch: Lokiho si zahrá zrejme posledný raz

01.04.2016Herci a herečkyAnglický herec Tom Hiddleston stvárni ľstivého Lokiho v tretej snímke o komiksovom hrdinovi Thorovi pravdepodobne posledný raz. Špekulácie vyvolal samotný rodák z Londýna, ktorý sa v rozhovore pre portál The Daily Beast vyjadril, že po boku Chrisa Hemswortha si zahrá naposledy.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

"Thor 3 bude skvelý, pretože som to nerobil štyri roky. Rád pracujem s Chrisom (Hemsworthom). Toto bude môj posledný raz," začal hovoriť o snímke, ktorej natáčanie by sa malo začať už v júni. Na otázku, či sa jeho postava neobjaví ani v pripravovanej prvej časti filmu Avengers: Infinity War, ktorá by mala mať slovenskú premiéru v máji roku 2018, reagoval slovami, že spoločnosť Marvel ešte nemá všetko zorganizované.


Mohlo by vás zaujímať: Prečo sexi herec opustil Hollywood? Môj život už nie je len o mne​


"Neviem! Úprimne, neviem," povedal s pokrčenými plecami herec a dodal, že všetko sa robí za pochodu. V úlohe Lokiho sa Hiddleston predstavil po prvý raz v roku 2011 vo filme Thor, pričom si ju zopakoval v snímkach Avengers: Pomstitelia (2012) a Thor: Temný svet (2013). 

Thomas William Hiddleston je absolvent prestížnej Kráľovskej akadémie dramatických umení. Spočiatku sa objavoval v televíznych filmoch a seriáloch. Do širšieho povedomia verejnosti sa dostal v roku 2011, keď stvárnil spisovateľa Francisa Scotta Fitzgeralda v romantickej komédii s prvkami fantasy Polnoc v Paríži Woodyho Allena, spomínaného ľstivého Lokiho v komiksovke Thor a objavil sa aj v historickej dráme Vojnový kôň Stevena Spielberga.

V tom istom roku sa tiež predstavil v romantickej dráme Bezodné more po boku Rachel Weisz. Ako princ Hal a neskôr kráľ Henrich V. si zahral v miniseriáli The Hollow Crown (2012) tvorenom televíznymi spracovaniami hier Williama Shakespeara Richard II, Henry IV - 1. a 2. časť a Henry V. V roku 2013 sa objavil aj v dráme Prežijú len milenci Jima Jarmuscha a v roku 2015 vo filme Purpurový vrch. Zažiaril tiež na divadelných doskách v titulnej postave Shakespearovho Coriolana. 

Zdroj: SITA 

Foto: SITA, screenrant.com

Tagy: Tom Hiddleston Thor Loki

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov