Hviezdy obľúbeného seriálu opäť spolu: FOTO Z rozkošnej Ruthie je sexi divoška!

V siedmom nebi
03.04.2016Herci a herečkyHviezdy z obľúbeného seriálu V siedmom nebi sa opäť po rokoch stretli. Nie však na nakrúcaní, ale herci prišli podporiť svoju kolegyňu Jessicu Biel, ktorá otvárala reštauráciu. Nikto z nich už nevyzerá rovnako, ako si ich pamätáme zo seriálu, no najviac vás prekvapí predstaviteľka malej Ruthie.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Natáčanie seriálu V siedmom nebi trvalo viac ako desať rokov a za ten čas si herci medzi sebou vytvorili výborné priam rodinné vzťahy. Preto nemohli chýbať ani na udalosti dôležitej pre Jessicu Biel. Otvárala totiž novú reštauráciu Au Fudge, kde nechýbal ani jej manžel Justin Timberlake.

Nechýbala ani Mackenzie Rosman, ktorá si zahrala všetkými obľúbenú utáranú Ruthie. Mackenzie však už dávno nie je tým malým kučeravým dievčatkom. V seriáli prvýkrát zahviezdila, keď mala sedem rokov, dnes je už z nej 26-ročná mladá žena. Ktovie, čo by povedali jej seriáloví rodičia na to, že takmer nahá pózovala pre pánsky magazín Maxim. Roztomilá dcéra reverenda Camdena sa jednoducho zmenila na poriadnu divošku.

Zo sladkého dievčatka stará žena: Kňazovu dcéru by ste ani nespoznali

Zdroj: telkac.sk/mb 

Foto: Instagram/Beverly Mitchel, Instagram/Mackenzie Rosman

Tagy: V siedmom nebi Mackenzie Rosman Jessica Biel

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov