Kontroverzné VIDEO fešáka Efrona tak, ako ho nepoznáte: Prepáč, mami!

21.04.2016Herci a herečkyZac Efron sa najbližšie predstaví v pokračovaní komédie Susedia na odstrel (2014). Na svojom profile na sociálnej sieti Instagram zverejnil video, ktoré bolo adresované jeho drahej mamičke. Nešlo však o hocaké video. Efron v ňom odhalil krátky šokujúci úsek z pripravovanej komédie. Pozrite si ho a posúďte sami.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Film Susedia na odstrel 2 (2016) sa čoskoro dočká svojej premiéry. Efron zverejnil video, na ktorom sa ukázal v tesných kožených dámskych šatách a kožených čižmách na vysokom opätku. Na konci do kamery povedal: „Prepáč, mami.“ Okrem toho pridal hashtagy ako zavolám ti po práci a vysvetlím neskôr, ktoré boli takisto adresované jej. 

 

#sorrymom #CallYouAfterWork2Explain #neighbors2

Video uverejnené používateľom Zac Efron (@zacefron),

Jeho herecký kolega Seth Rogan zavtipkoval na Efronovu adresu, že pokiaľ nie je Zac v šatách, často chodí bez trička. Pokračovanie komédie sa do kín dostane v máji. V snímke sa objaví aj Selena Gomez, o ktorej si obaja herci myslia, že má obrovský talent. 


Mohlo by vás zaujímať: Obtiahnuté šortky a vymakané brucho: Zo sladkého Disney fešáčika sa stal sexi chlap


Okrem iného sa Efron objaví aj prirpavovanom remaku Baywatchu po boku Dwayna Johnsona, inak známeho ako "The Rock". Práve preto sa udržuje v takej telesnej kondícii, v akej ešte zrejme nikdy nebol a nemá problém obliecť si ani vypasované kožené šaty. Dokonalé postavy a krásni ľudia k Baywatchu jednoducho patria.

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA, Instagram/Z.E.

Tagy: Zac Efron Baywatch Dwayne Johnson Seth Rogan

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov