Reynolds prišiel o svojho najväčšieho fanúšika: Srdcervúca rozlúčka na internete!

07.05.2016Herci a herečkyRyan Reynolds mal ako jeden z mála hercov šťastie na skutočného fanúšika. Bohužiaľ, malý Kanaďan Connor mal rakovinu, ktorej pred dvoma týždňami podľahol. Reynolds napísal srdcervúci odkaz, ktorým sa s chlapcom rozlúčil a ukázal, že aj veľké hviezdy majú srdce.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Predstaviteľ Deadpoola, ktorý sa stal okamžite po premiére veľmi obľúbeným, sa stretával snáď so svojím najväčším fanúšikom 13-ročným Connorom McGrathom tri roky. Dostali sa k sebe prostredníctvom nadácie Make a Wish Foundation (Nadácia Želaj si). 

Connor mal v posledných mesiacoch jediné prianie - vidieť Deadpoola. Reynolds mu prianie splnil a ako jediný videl snímku začiatkom tohto roka skôr než ktokoľvek. Ryan mu zabezpečil exkluzívnu premiéru. „Stretli sme sa, pretože miloval Deadpoola. V istom zmysel BOL (Connor) Deadpool,“ povedal Reynolds BBC.


Mohlo by vás zaujímať: Táto FOTO pobláznila internet: Fešák z Deadpoola sa stretol s prezidentovou dcérou! 


Wade Wilson (Ryan Reynolds), ktorý sa vo filme stal Deadpoolom práve kvôli rakovine, mal s malým Connorom veľa spoločného. Pred dvoma týždňami však rakovine podľahol a Reynolds vzápätí na to napísal na sociálnu sieť srdcervúce vyznanie. „Tri roky bojoval Connor, môj priateľ, s rakovinou. Nie som si istý ako... Možno rakovina podvádzala... ale boj sa skončil pred dvoma nocami,“ týmito slovami začal svoj príspevok Reynolds.

Connor bol pre Ryana veselým a vtipným malým priateľom a vybudovali si naozaj silný vzťah. Podľa neho len vtipný ako ostatné deti... Bol vtipný na niekoho, kto si prechádza tažkými vecami a on sám mal v sebe niečo, čo z neho vyžarovalo. Ryan Reynolds patrí k tým, ktorí vedia, že bez fanúšikov by sa vo svete filmu prežívalo ťažko. 

Zdroj: AMaj 

Foto: SITA

Tagy: Ryan Reynolds Deadpool

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov