Som najšťastnejšou ženou: Ktorému kolegovi venovala Julia Roberts toto vyznanie?

Julia Roberts
12.05.2016Herci a herečkyOscaroví herci Julia Roberts a George Clooney sa na filmovom plátne stretli opäť. Film Hra peňazí, ktorý má svetovú premiéru práve dnes na festivale v Cannes, je už ich štvrtým spoločným. V roku 2001 si zahrali vo filme Dannyho jedenástka, v roku 2002 vo filme Milujte svojho zabijaka a napokon v roku 2004 to bol film Dannyho dvanástka.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Herečka na margo ďalšej spolupráce v rozhovore pre Insider With Yahoo povedala, že je „najšťastnejšou ženou“. Jej kolega ale prezradil skutočný dôvod, prečo Roberts prijala ponuku zahrať si s ním vo filme. „Chcela ma len vidieť tancovať,“ zažartoval.

55-ročný herec skutočne v trileri predvádza svoje tanečné umenie a sám v tejto súvislosti priznáva, že v tom nie je práve najlepší.

Snímka Hra peňazí by sa do slovenských kín mala dostať 2. júna. Režisérkou filmu je herečka Jodie Foster.

O čosi lepšie mu to však šlo so spevom. V šou Jamesa Cordena sa Clooney a Robertsová opäť spolu stretli a spolu so speváčkou Gwen Stefani si zaspievali jednu z jej piesní.

„Nikdy v živote som predtým nespieval karaoke,“ povedal. „Mám však tetu, ktorá bola skvelou speváčkou, takže ľudia predpokladajú, že práve preto viem spievať."

Zdá sa, že Clooneyho a Robertsovú spája nielen rovnaká profesia, ale i veľmi silné priateľské puto. Minulý rok totiž herečka so svojim manželom Danielom Moderom oslávila 13. výročie manželstva a bol to práve Clooney, kto im pri tejto príležitosti požičal svoj dom pri jazere Como v Taliansku.

 

Zdroj:  lu yahoo.com 

Foto: internet, telkáč

Tagy: Julia Roberts George Clooney Hra peňazí Money Monster

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov