Sexi postava vďaka drine a potu: Zac Efron by sa vo filme vyzliekol aj donaha, má to však háčik

22.05.2016Herci a herečkyZ utiahnutého teenagera sa stáva sexi muž. 28 ročný Zac Efron na svojej postave denne pracuje a to aj kvôli postave plavčíka Matta Brodyho, ktorého stvárni v pripravovanom filmovom remaku obľúbeného Baywatchu. Ten by sa mal do kín dostať už budúci rok.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Zdá sa, že talentovaný herec nenecháva nič na náhodu a k svalnatej postave neprišiel náhodou. Pravidelná drina v posilňovni má i svoj dôvod a tým je práve spomínaná úloha sexi plavčíka, ktorého si zahrá po boku nemenej svalnatého Dwayna Johnsona vo filmovom remaku obľúbeného seriálu z deväťdesiatych rokov.


Mohlo by vás zaujímať: Kontroverzné VIDEO fešáka Efrona tak, ako ho nepoznáte: Prepáč, mami!


Motiváciou k udržiavaniu sexi postavy a formy by mu mohla byť i potenciálna ponuka vyzliecť sa v niektorom zo svojich budúcich filmov. Ak by niekedy prišla, zrejme by ju neodmietol, no podľa svojho vyjadrenia v rozhovore pre magazín Elle, by mal jednu podmienku. „ Povedzme, že nie som celkom proti, ale ak by som to raz urobil, musel by to byť oscarový film.“ Nuž zdá sa, že herec to má celkom dobre premyslené a svoju cenu veľmi dobre pozná.

 

Zdroj: people.com 

Foto: SITA

Tagy: Zac Efron Baywatch nahota

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov