Priznanie Jennifer Lopez po rokoch: Za svoje krivky som musela tvrdo bojovať!

Jennifer Lopez
14.06.2016Herci a herečkySvetoznáma speváčka a herečka Jennifer Lopez (46) je okrem bohatej kariéry známa aj vďaka svojim ženským krivkám a zadku, ktorý si svojho času dala aj poistiť. Nedávno však priznala, že na začiatku kariéry musela za svoju postavu doslova bojovať.
Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Počas nedávneho stretnutia k novému televíznemu seriálu Shades of Blue fanúšička Jennifer Lopez povedala, že to bola práve speváčka a jej postava, čo ju inšpirovalo k tomu, aby sa nehanbila a neschovávala svoje telo vo veľkých svetroch. Na to však speváčka reagovala priznaním, že na začiatku jej kariéry to bol problém aj pre ňu samotnú. „Stále mi hovorili, aby som schudla,“ uviedla hviezda s tým, že to odmietla. „Bol to boj.“

Dnes práve vďaka svojmu odhodlaniu patrí k najkrajším ženám planéty s postavou, ktorú by jej mohli závidieť aj mnohé mladšie ženy. Speváčka sa však netají tým, že aby jej krivky boli dokonalé, musí sa o seba pravidelne starať a to nielen v posilňovni, ale i zdravou životosprávou a napriek tomu jej váha neustále kolíše.

Zdroj:  lu yahoo 

Foto: Archív J.L./Instagram

Tagy: Jennifer Lopez postava

Zdieľaj na FacebookuPošli e-mailomDiskutuj

Viac podobných článkov